×

ACADEMY DIENASGRĀMATA

GG Academy Diary #1

Spilgteņi

Ghetto Games

30. aprīlis, 2021, 14:33

Jau kopš 2017.gada Ghetto Games izsludina iespēju jauniešiem pieteikties "Ghetto Academy", lai sevi pilveidotu pasākumu organizēšanā! Prasmes ko šeit iegūst jaunieši ir ne tikai tādas, ko skolā neiegūsi, bet arī noderīgas tālākajām dzīves gaitām, neatkarīgi no tā, kur izvēlies sevi attīstīt nākotnē!


Projekts īstenots Jaunatnes valsts programmas 2021.gada ietvaros.

Es “Ghetto Games” esmu pieteikusies pirmo reizi, vēlos gūt jaunas zināšanas, iegūt jaunus draugu. Un es jau pēc pirmās Zoom tikšanās sapratu, ka šī ir īstā vieta, kur to visu darīt! Vadītājas bija ļoti jaukas un atbalstošas, iedrošināja darīt un nebaidīties!
- Eli


Es Ghetto Games Akadēmijai esmu pieteikusies pirmo gadu. Pieteicos tādēļ, ka darbojoties Superlīgā un man ļoti iepatikās darba ētika - nopietni, bet ar humoru. Pēc pirmajiem dažiem Zoom un pēc pirmā uzdevuma, jau ir radušās lielas cerības, par aizraujošu un izaugsmes pilnu vasaru. 
- Paula C.


Sāku GG akadēmijā strādāt pagājušaja gadā, rakstīju rakstus mājaslapā un pēdējā Ghetto Basket fināla dienā, liku arī Insagram storijus. Raksti man ļoti patika, tikai grūti bija izdomāt ievadu/nobeigumu, tas ir apjomīgi. Storijus liku tikai vienu dienu, tāpēc jābūt atbildīgam par to, jo viss notiek tikai vienu reizi, un vienmēr ir jābūt uz vietas, lai paspētu visu iefilmēt. Gan likt storijus, gan rakstīt rakstus - ir jāprot GG stilā. Ceru, ka viss sakritīs un varēšu vairāk arī iesaistīties medijos šogad! 
- Anna 

«Это мой первый год в Ghetto Academy, у нас уже было несколько Zoom встреч и все мне кажутся очень дружелюбными , такая непринужденная и дружеская атмосфера , надеюсь на то , что мы вскоре встретится все вместе и это будет ещё более незабываемо. Первое задание мне очень понравилось , впервые я сочинила песню и это кто-то услышал ( помимо моих соседей ;)»
- Алиса


Ghetto Games Akadēmijā esmu pirmo gadu, bet par pieteikšanos domāju jau gadus trīs. Vēlējos šai vasarai jaunus piedzīvojumus, iepazīt jaunus cilvēkus un izmēģināt, ko sev neierastu. Pēc pirmajām Zoom tikšanās reizēm sapratu, ka esmu pieteikusies īstajai vietai, jo šeit cilvēki ir gan atsaucīgi, gan draudzīgi un visi vēlās izmēģināt ko jaunu. 
- Sindija P. 


GG akadēmijā esmu jau no 2019.gada. Savu pirmo gadu iesāku tehniskajā departimentā, tad virzijos uz reģistrācijas pusi un šogad vēlos pamēģināt 
iesaistīties medijos. Katru gadu ko jaunu!
- Anete M.

Visu 2020. gada vasaru esmu pavadījusi ģetiņā, spēlējot florbolu vai skatoties futbolu un basketbolu. Ļoti iepatikās pasākuma atmosfēra un radās doma par iesaistīšanos Ghetto Academy. Kad instagramā ieraudzīju storiju par uzņemšanu Ghetto Academy, uzreiz pieteicos pat neadomājot. 
- Elizabete S. 

Šis ir mans pirmais gads GG akadēmijā un šis dzīves piedzīvojums, kā es to nosauktu ir sācies ļoti veiksmīgi - sākot ar superīgi grupu darbu, pavadot vakarus zoom’a ar jaukiem cilvēkiem. Ja šis ir tikai sākums, kas tad mūs sagaida nākotnē, jo šobrīd, ļoti gaidu tikšanos klātienē! 
- Krista Ū.

Ghetto Games Akadēmijā, šis  ir mans pirmais gads. Pieteicos ļoti spontānā veidā - Instagram storijā ieraudzīju, ka var pieteikties, taču pieteikšanās termiņš bija beidzies. Noriskēju, pieteicos! Un tā nu esmu šeit. Ceru uz daudziem interesantiem notikumiem un izaicinošām lietām. Jau redzu šeit daudz potenciāla un pēc Zoom zvaniem jūtu, ka šeit ir ļoti foršu cilvēku! 
- Alija D.


GG akadēmijā šis ir mans pirmais gads. Šeit nācu, lai izmēģinātu ko jaunu un varbūt izkāptu no savas komforta zonas, kā arī izmēģināt sevi šeit pirms studijām. Pēc pirmajām zoom stundām un pirmā kopīgā darba, saprotu, ka šeit ir ļoti forši un pretimnākoši cilvēki. Ļoti vēlos satikt visus dzīvē. 
- Jana D.

Man GG akadēmijā šis ir tikai pirmais gads, un es jau esmu daudz ko sapratusi! Man ļoti patika pirmais zoom. Un arī es ļoti ceru, ka GG akadēmijā pievienosies vēl kautkādas aktivitātes! Šeit pievienojos, jo gribēju pārbaudīt, vai es māku strādāt komandā un vai es varu iepazīt jaunus cilvēkus! Saprotu arī, ka cilvēki ir ļoti palīdzīgi un jauki! 
 - Laura 

Esmu GG akadēmijā pirmo gadu, jo vēlējos, lai šī vasara ir interesanta un piedzīvojumiem bagāta. Par akadēmiju biju dzirdējusi no savas draudzenes, kura darbojas jau otro gadu. Šī būs lieliska iespēja sevi pierādīt, iegūt jaunus kontaktus un izkāpt ārā no savas komfortas zonas. Pēc Zoom tikšanās reizēm sapratu, ka mēs visi jaunieši esam radoši un gatavi darīt jebko. 
- Krista I.