×

ACADEMY DIENASGRĀMATA

Ghetto Academy jaunieši piedzīvojuši vairāk kā 60 pasākumus visas vasaras garumā

Jaunumi

Ghetto Games

19. augusts, 2022, 19:07

Esam aizvadījuši Ghetto Games 14. sezonu, taču tas nebūtu iedomājam bez brīvprātīgajiem jauniešiem, kas ar pilnu atdevi strādā katram pasākumam.

Ghetto Academy ir vieta, kur jauniešiem izmēģināt savus spēkus jomās, kur viņiem deg actiņas vai par kurām vispār neko iepriekš nezināja. Jaunieši ne tikai papildina zināšanas, bet arī nostiprina raksturu. Strādājot Ghetto Games, komunikācija ar citiem cilvēkiem ir neizbēgams process. No kopējā pieteikušos jauniešu skaita – 79, līdz beigām izturēja 38, absolvēs gandrīz 30 cilvēki. Piebildīsim arī, ka ir 3 jaunieši, kas kopā sakrāja vairāk kā 240 darba stundas, kas ir dubultā, kas bija jānopelna, lai absolvētu akadēmiju.

 

Pēc sezonas aptaujā, jaunieši atzina, ka viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ darboties Ghetto bija superīga pieredze, bija citi jaunieši, ar kuriem strādāja kopā. 

Un otrs iemesls – izbraukumu pasākumi. Un tur jāpiekrīt, jo izbraukumos dodamies kopā ar visiem 5 sporta veidiem, kas ir salīdzinoši liels apjoms. Bez prasmes, reakcijas un izturības iztikt nevarēja un ar lepnumu sakām, ka jaunieši tika galā ar šo pārbaudījumam.

Jautājot par atmiņā iesēdušos pasākumu, lielākoties atbilde bija viena – GGFEST. 

Un tas nebija, jo varēja smuki pagozēties saulītē un pastaigāt pa festivāla teritoriju, bet gan pašu jauniešu vārdiem “GG fests, jo ar citiem nepazīstamiem cilvēkiem braukt uz citu pilsētu palīdzēt tādā apjoma pasākumam tas ir kas iespaidīgs”.

 

Tieši tādu attieksmi sagaidījām no jauniešiem šogad – GHETTO GAMES IR PIEDZĪVOJUMS.

 

Tā mums gāja šogad, bet nākamā vasara sagaida vēl tikpat daudz un vēl vairāk pasākumus, emocijas un stāstus.

Akadēmijas pirmā tikšanās maijā - https://www.instagram.com/tv/Cd5s3ccjVM4/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Projekts tiek līdzfinansēts Jaunatnes valsts programmas 2021.- 2023. gada budžeta ietvaros.