×

ACADEMY DIENASGRĀMATA

Ghetto Akadēmijas jaunieši izstrādā projekta plānus!

Jaunumi

Ghetto Games

11. oktobris, 2021, 11:50

2021.gada martā noslēdzās pieteikšanās šī gada "Ghetto Games Academy 2021", kur jaunieši brīvprātīgi var mācīties apgūt dažādas prasmes: mediji, pasākuma organizēšana, Ghetto TV u.c.
Ghetto Games Akadēmijas jaunieši kopā ar mentoriem, aizvadītajā pavasarī, kopā ar Ghetto Games komandu izstrādāja projektus, kurus līdzīgi kā Ghetto Games pasākumus varētu īstenot savos reģionos vai sevis izvēlētajā vietā. Interesantākais šajā uzdevumā - jauniešiem nācās sadalīties komandās, nezinot viens otru un stiprās puses.

Vairāk kā 30 akadēmijas jaunieši bija gatavi radīt savas projektu idejas iekļaujoties dažādās piedāvātajās tēmās: sports, sociālais projekts, projekts bērniem u.t.t. Projekti tika arī vērtēti un pārrunāti! Projektu izgatavošana notika 2 nedēļu garumā. Mentori izteica komentārus, palīdzēja gatavoties un dot idejas. Šeit zemāk vari iepazīties ar katru projektu atsevišķi! Ceram, ka pēc pandēmijas spēsim realizēt šos projektus kopā ar jauniešiem viņu izplānotajās lokācijās.

 

"Izvēlējos sporta projektu, ar domu sasaistīt to ar ForFun projektu. Projekts bija apjomīgs, toties ļoti interesants un pamācošs. Veidojot savu projektu, sapratu, ka šādas lietas man interesē. Paldies Sintijai, ka iebīdīja mani For Fun komandā. Pateicoties projektam man tika uzticēts uzdevums apzvanīt "4. maija Brīvības skrējiena" balvu ieguvējus. Uzdevums nebija grūts bet atbildīgs. Kopumā gūta fantastiska pieredze un daudz pozitīvu emociju."

Projekts: Ghetto Games Lielvārdē 


- Arvis Puriņš

"Izdomāju uztaisīt projektu par "Ghetto Floorball" pasākuma rīkošanu Ķekavā, jo tur atrodas lielākā aktīvāko "Ghetto Floorball" spēlētāju daļa. 
Projekta rakstīšanas process bija interesants - izdevās mazliet pāplānot, pafantazēt, aizbraukt uz Ķekavu un atrast labu vietu pasākuma rīkošanai. Projekts iepatikās Annai, bet diemžēl netika īstenots. Cerams, ka nākotnē tomēr aizmauksim uz Ķekavu un organizēsim tur kārtīgu pasākumu, vietējiem Ghetto Floorball faniem."

-Elizabete Sofija

Projekts  Ghetto Floorball Ķekavā

Projekts Tu jau nevarētu!

Projekts Sapņu diena

Projekts Veselības Faktors

Projekts  Sociālais darbs pašvaldībās

Projekts Treniņi mājās

 

Paldies jauniešiem, kuri aktīvi iesaistījās projektu veidošanā!

 

 

Projekts tiek līdzfinansēts Jaunatnes valsts programmas 2021.gada budžeta ietvaros