×

ACADEMY DIENASGRĀMATA

Piesakies Ghetto Games Akadēmijai 2022!

Spilgteņi

Ghetto Academy

1. aprīlis, 2022, 14:57

Tuvojoties Ghetto Games 14. sezonai, ir arī īstais laiks pietiekties “Ghetto Games Academy”. Jau sesto gadu aicinām pieteikties jauniešus no visas Latvijas būt daļai no Ghetto Games komandas! Vai vēlies būt daļa no lielākās jauniešu ielu sporta un kultūras organizācijas un pavadīt neaizmirstami savu vasaru?

Šī ir neformālās izglītības “skola”, dzīves skola, kurā dažu mēnešu laikā piedzīvosi to, ko citi paveic vairāku gadu laikā. Ja vēlies apgūt pasākumu organizēšanas vai tehniskās prasmes, tad šī ir īstā vieta, kur mācīties darot. Ja vienkārši vēlies ar saviem darbiem veikt pozitīvas pārmaiņas, tad izmanto šo vasaru, lai attīstītu savas prasmes, izkāptu āpus komforta zonas un iepazītu daudz jaunu cilvēku. 

 

Un, starpcitu, 45% jaunieši akadēmijā darbojas vairāk kā tikai 1 gadu, bet 20% tiek aicināti komandā strādāt arī pēc sezonas! Visas iespējas ir tavās rokās, sevi pierādīt.

 

Ieteicamais vecums no 13 līdz 25 gadiem.

Šīs ir brīvprātīgais darbs un šī pieredze nav mērojama ar neko citu.

Jaunieši no reģioniem arī drīkst pieteikties, jo šajā vasarā būsim lielākajās Latvijas pilsētās!

Pieteikšanās notiek aizpildot anketu, tad notiks otrā kārta, kurā aicināsim satikties ar aktīvākajiem jauniešiem klātienē!

 

Pieteikšanās 1.kārta notiek no 1.-10.aprīlim! 

Piesakies: https://ej.uz/akademija2022


Projekts tiek līdzfinansēts Jaunatnes valsts programmas 2021.gada budžeta ietvaros