×

Jaunumi

Abra, Edavārdi, Stobrs satiksies desmitgades lielākajā repa frīstaila batlā!

Jaunumi

18. aprīlis, 16:03

“Ghetto Games” ielūdz uz 2024. gada vasaras NOTIKUMU - desmitgades lielāko brīvrunu batlu. Dekādes laikā Grīziņkalna skatuve ir bijusi atspēriena punkts daudziem šobrīd populāriem reperiem, kuri ir cīnījušies par galveno balvu – 1000 eiro. 7. jūnijā notiks līdz šim grandiozākā cīņa, jo tajā piedalīsies visi desmitgades čempioni un arī naudas balva būs lielāka.

Par absolūtā čempiona titulu cīnīsies visi, kuri kaut reizi ir uzvarējuši “Štuka par bazaru”. Tās ir Grīziņkalna leģendas - Stobrs, Edavārdi, Abra, Zirnis un Burlax. 7. jūnija vakarā viņi nebūs vieni – uz skatuves zvaigznēm pievienosies vēl trīs dalībnieki. Divus no tiem iebalsos skatītāji, bet viena atlikusī vieta tiks noskaidrota tiešraidē frīstaila batlā radio ēterā.

“Repa frīstails Latvijā, pateicoties “Ghetto Games”, ir neticamā līmenī. Pasaulē ir atsevišķi labi brīvrunātāji, taču tik grandiozas sacensības notiek tikai pie mums. Brīvrunu batls ir gan izklaide, gan meistarības paraugdemonstrējums, gan platforma jaunajiem izpildītājiem. Piemēram, tieši Grīziņkalnā tika pamanīts šī brīža repa superzvaigzne Wiesulis. Unikāli, ka šajā batlā būs visi čempioni – pat Stobrs, kurš uz pasākumu speciāli lidos no ārzemēm. Ja kādreiz esi fantazējis – nez, kāds būtu batla iznākums, ja vienā vietā satiktos visi čempioni – tad vairs nav jāsapņo, ir jānāk uz Grīziņkalnu,” saka sacensību organizators Edgars Sniegs.

Kā notiks All Stars brīvrunu batls – sacensību sāks 8 dalībnieki, katram būs iespēja parādīt savas prasmes dažādos uzdevumos. Žūrija šoreiz būs nevis 3, bet 5 cilvēku sastāvā un vērtēs katra repera sniegumu. Labākie divi nonāks līdz finālam! Būtiski, ka brīvrunas cīņās Grīziņkalnā nelamājas. 

“Atšķirībā no citiem gadiem, šoreiz pasākumā būs maksas ieeja. Ikviens biļetes pircējs ne tikai pavadīs jautru un leģendāru vakaru Grīziņkalnā, bet arī būs devis ieguldījumu dokumentālās filmas tapšanā par brīvrunu Latvijā, jo līdzekļi no biļetēm tiks izlietoti šim mērķim,” saka E. Sniegs.

Biļetes var iegādāties: www.bezrindas.lv.