×

Jaunumi

Ghetto Football Eirotūres Superfināls: aizraujošas cīņas par Eiropas čempiona titulu un 5000€ balvu fondu Grīziņkalnā

Ghetto Football

Kārlis Podāns

28. maijs, 22:49

Ghetto Football šodien, 29.maijā, ar grandiozu finālu Grīziņkalnā noslēgs 2023./24. gada Eirotūres sezonu ielu futbolā 3 pret 3, kurā elites komandas no 8 Eiropas valstīm cīnīsies par Eiropas čempiona titulu un iespaidīgo 5000€ balvu fondu no Lampa.lv.

 

Vakardien, 28. maijā arī norisinājās turnīra apakšgrupu izloze, kurā 15 komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās. 

A grupā ielozētas Horvātijas divkārtējie čempioni “DNDD”, kas tiesības piedalīties Eirotūres finālā ieguva Dakovas turnīrā. Tā pat šajā grupā arī divas komandas no Beļģijas “Joga 3” un “Team Touba”, kā arī pēdēja “Ghetto Football” U19 grupas turnīra uzvarētāji komanda “MADS” no Latvijas.

B grupā savā starpā tiksies komandas no četrām valstīm - komanda no Latvijas “Dovgil”, kas tiesības piedalīties turnīrā izcīnija pagajušajā “Ghetto Football” turnīrā, pretī tiem stāsies viena no spēcīgākajām Dānijas komandām “AWABS NAESE”, komanda NEED 4 STREET no Austrijas, kuras sastāvā redzēsim vienu no Starptautiskās ielu futbola asaociācijas (ISFA) līdzdibinātājiem Jovanu Grubanu, bet kā ceturtā komanda B grupā ielozēta slavenākā Vācijas ielu futbola komanda “Balkan MIX”.

C grupā par iekļīšanu TOP8 cīnīsies viena no labākajām Latvijas komandām “Amatieri”, kas jau vairākus gadus cīnās par augstākajām vietām “Ghetto Football” turnīros un 2023. gadā piedalījās “Ghetto Football” organizētajā Pasaules kausā. Vēl C grupā redzēsim 2 komandas no Vācijas - “Youngstars” un “FC GOSSE”. Bet noslēdzošā komanda liekus komentārus neprasa, tie ir 2023. gada Pasaules komandu kausa uzvarētāji, komanda “Pannahouse” no Dānijas, kuras sastāvā arī šogad būs lielākās Pasaules ielu futbola zvaigznes - Amins Benmoumou, Amins Amhamdi, Jakobs Korneliusens un Emils Skots Rasmussens,

Spraiga cīņa solās būt D grupā, kurā 3 komandas cīnīsies par 2 vietām labāko astotniekā. Šajā grupā cīnīsies pagājušā gada Pasaules kausa 2. vietas ieguvēji komanda “Inter Klessheim FC” no Austrijas, kura savu sastāvu papildinājusi ar vienu no labākajiem ielu futbolistiem Dilanu Mojicu no Kolumbijas. Tā pat D grupā redzēsim komandu “El Jackson” no Nīderlandes un komandu “FOGDMEGASOROM” no Ungārijas. 

Turnīra atklāšana norisināsies plkst. 18:00, bet spēļu sākums pllst. 18:30, ieeja pasākumā bezmaksas. 

Komandu sadalījums apakšgrupās:

A grupa:

DNDD (Horvātija)

TEAM TOUBA (Beļģija)

MADS (Latvija)

JOGA 3 (Beļģija)

B grupa:

DOVGIL (Latvija)

AWABS NAESE (Dānija)

NEED 4 STREET (Austrija)

BALKAN MIX (Vācija)

C grupa:

YOUNG STARS (Vācija)

FC GOSSE (Vācija)

AMATIERI (Latvija)

PANNAHOUSE (Dānija)

D grupa:

EL JACKSON (Nīderlande)

FOGDMEGASOROM (Ungārija)

INTER KLESSHEIM FC (Austrija)

No katras apakšgrupas divās labākās komandas turpinās cīņas izslēgšanas turnīrā, lai noskaidrotu Eiropas čempionu. Turnīru varēs vērot arī tiešraidē Ghetto TV YouTube kanālā https://www.youtube.com/live/ai-Joec5MfE?si=9tbFtfSMupr3SCVA

Seko līdzi Ghetto Football:

Tīmekļa vietne: https://ghetto.lv/lv/

Facebook: https://fr-fr.facebook.com/GhettoFootball/events/

Instagram: https://www.instagram.com/ghettofootball/

Nepalaidiet garām šo iespēju redzēt Pasaules elites ielu futbolistus Rīgā! Šis turnīrs sola aizraujošas spēles un neaizmirstamu atmosfēru visa vakara garumā!