×

Jaunumi

Jāņa Šnē Aizraujošais Ceļojums No Modes Studijām Līdz Darbam Ar Lielākajiem Zīmoliem Pasaulē

Jaunumi

Evita Jurča

16. novembris, 2023, 13:06

Jaunākajā "Ghetto Podkāsta" epizodē viesojās sporta apģērbu dizaineris un 3D mākslinieks Jānis Šnē, kurš dalījās savā ceļojumā no modes studijām līdz darbam pasaulē vadošajiem apģērbu zīmoliem. Viņa stāsts ir iedvesmojošs piemērs tam, kā apvienot kaisli, zināšanas un radošumu, lai sasniegtu panākumus starptautiski atzītā dizaina nozarē​​.

Jānis, kurš sāka karjeru modes pasaulē, pārorientējās uz sporta apģērba dizainu. Viņš atklāj, ka šī nozare ir daudzveidīga un nepārtraukti attīstās, prasot pastāvīgu mācīšanos un pielāgošanos jaunākajām tehnoloģijām un tendencēm​​.

Strādājot Vācijā lielā dizaina uzņēmumā, Jānis iemācījās ne tikai dizaina aspektus, bet arī produktu attīstīšanu, loģistiku un tirgus izpēti. Viņš uzsvēra, ka patiesais izaicinājums ir ne tikai izstrādāt radošas idejas, bet arī pārvest tās līdz gala produktam, ņemot vērā dažādus procesa posmus un iesaistītās komandas​​.

Viņa ceļojums vedis viņu atpakaļ uz Latviju, kur Jānis turpina savu profesionālo un radošo attīstību. Viņš uzsver, ka Latvijā ir vienkāršāk darboties radošajā jomā, pateicoties mazākai birokrātijai un lielākai elastībai. Jānis vēlējās strādāt pie projektiem, kas ļauj viņam vairāk izmantot savas profesionālās un radošās spējas​​.
Pēdējā laikā viņš ir koncentrējies uz darbu ar dažādiem klientiem, tostarp veiksmīgi sadarbojoties ar digitālo un videospēļu industrijām, kur viņš piemēro savas zināšanas un prasmes vizualizācijā un dizainā​​.

Jānis Šnē stāsts ir aizraujošs piemērs tam, kā apvienot māksliniecisko talantu, tehnoloģiju izpratni un biznesa izjūtu, lai sasniegtu panākumus pasaules dizaina nozarē, un viņa pieredze ir lielisks iedvesmas avots citiem radošajiem profesionāļiem.