×

Jaunumi

Turnīrs “Krasts kopā ar krastu”

Ghetto Football

Edgars Gertners

31. marts, 2023, 11:43

Rīgas brīvosta dāvā iespēju ostas apkaimju skolu skolēniem izbaudīt sportiskas aktivitātes un iegūt vērtīgas balvas, piedaloties Ghetto Football 3 pret 3 futbola turnīrā “Krasts kopā ar Krastu”. Turnīrs notiks 25. aprīlī Rīgas 31. vidusskolā no 10:00 līdz 16:00. Pieteikšanās pie sava sporta skolotāja/s.

Turnīrs notiks trīs vecuma grupās:
6.-7. klase;
8.-9. klase;
10.-12. klase.

Katras grupas trīs labākās komandas iegūs galveno balvu - BEZMAKSAS dalību Ghetto Games sezonas turnīros Ghetto Football, Ghetto Basket vai Ghetto Floorball disciplīnās + saņems īpašas balvas no Rīgas ostas: special edition Ghetto Games hudijus un iespēju vasaras beigās doties izbraucienā ar kuģīti kopā ar draugiem.

“Kustība ir viena no pozitīvu emociju piepildītas dzīves atslēgām.  Ghetto Games jauniešus iekustina ne tikai fiziski, bet arī veicina saskarsmes prasmes un vērtības, kas ir nepieciešamas ārpus sporta laukuma. Ar šo turnīru vēlamies parādīt, cik unikālas un stipras ir Rīgas ostas apkaimju skolas, to skolēni un skolotāji – mēs gribam, lai vairotos draudzīgas attiecības, piederība vietai, kuru katrs pārstāvam un pleca sajūta, jo kopā mēs varam vairāk,” saka Rīgas brīvostas pārvaldnieks Ansis Zeltiņš.

Ghetto Football noteikumi: spēle notiek laukumā ar apmalēm, komandā ir līdz 4 cilvēkiem (var spēlē mix – meitenes un zēni kopā), spēles laiks – 5 minūtes, vārtus drīkst gūt no pretinieka laukuma puses, tiek ievēroti fair play noteikumi, vārtos nestāv vārtu sargs.

Turnīrs notiks vienā no Rīgas ostas apkaimju skolām: Rīgas 31. vidusskolā, Skuju ielā 11, Vecmīlgrāvī. Ierašanās no 9.30, turnīra sākums 10:00. Dienas gaitā būs arī DJ, pasākuma vadītājs, fotogrāfs un foršas emocijas!