×

Brīvrunu batls

"Štuka par bazaru" 2022 uzvarētājs ir "Brīvrunu Projekta" dalībnieks Zirnis!

Štuka par bazaru

Ghetto Media House

1. jūlijs, 2022, 15:19

“Štuka par bazaru” 2022 uzvarētājs Zirnis jeb Arvis Zirnītis no Jūrmalas. Kurš jau 2018.gadā uzvarēja Ghetto Games brīvrunu batlā, atgriezās atpakaļ un raundu no raunda, līdzīgi kā maratonā, nonāca līdz finiša taisnei!

30.jūnija vakarā Grīziņā pulcējās vairāk kā 1500 cilvēku, lai piedzīvotu jau vienpadsmito brīvrunu batlu Rīgā, kurā labākie brīvrunu repa mākslinieki cīnītos par galveno balvu - štuku un respektu! Pēdējo gadu laikā brīvrunu batls notiek arī citās lielākajās pilsētās, mazākos mērogos, visā Latvijā, bet lielais fināls vēl jo projām norisinās tieši vietā, kur tas sākās - Grīziņkalnā.

Šī gada brīvrunu batlā piedalījās “ Zirnis,“”JeeKaa”, kurš negaidīti aizstāja “E.V”, “ Burlax” “Trippy Marks”, “Kuka”, “Ryuma”, “TeniSwami”un “Baumis”. Finālā tik pārstāvēti dažādi Rīgas rajoni un Latvijas pilsētas, tai skaitā Valmiera, kur Ghetto Games dosies jau 9.jūlijā. 

 

“Tas ir nepārspējami, ka tik daudz cilvēki, trīs stundu garumā, bauda, reaģē un seko līdzi brīvrunu batlam. Tas nav koncerts, kur Tu dodies jau baudīt atpazīstamu mākslinieku, Tu dodies baudīt nezināmo. Paldies ghettiņam, ka ir šāda vieta, platforma, kur nākt attīstīties! Nepārspējami, ka katru gadu atklājās, kas jauns, kas cits,” šādi par batlu izsakās brīvrunu repa mākslinieks un organizators Idus Abra.

Šī gada batla žūrijā bija brīvruna batla kādreizējie dalībnieki, hiphop mākslinieki Edavārdi, Kurts un pats Idus Abra. Gan žūrija, gan organizatori augstu vērtē šī gada batlu. Taču, jau nākamajā gadā aicina jaunos talantus pieteikties un nekautrēties. Nākamais batls būs vērojams 9.jūlijā Valmierā, bet 22.jūlijā Venstpilī. 

Lielu rezonansi izraisīja, šī gada batla pārsteigums -  Liepājiniece Izabella jeb Kuka. Kura ne tikai bija vienīgā meitene starp džekiem, bet arī izcīnīja EHR simpātiju balvu - savas dziesmas palaišanu Latviešu hitu radio stacijā un viesošanos raidījumā pie dziedātājas Kato. 

 

Organizatori izsaka lielu paldies dalībniekiem un batla atbalsītājam “Dzintars”.