×

Brīvrunu batls

“Štuka un zelta olas par bazaru” – 10. jūlijā Grīziņkalnā lielais brīvrunu batls

Štuka par bazaru

Edgars Gertners

9. jūnijs, 2023, 10:16

Ghetto Games brīvrunu batls “Štuka par bazaru” šogad notiks sadarbībā ar draugu “Balticovo” un lielajā vārdu kaujā tiks noskaidrots ne tikai tikai 1000 eiro balvas ieguvējs, bet arī lielāko olu īpašnieks.

Grīziņkalna kolizejā jau ilgāk nekā 10 gadus norisinās brīvrunu batls, kas kalpojis kā kosmodroms daudziem Latvijā zināmiem repa izpildītājiem. Wiesulis, Idus Abra, “Brīvrunu Projekts” ir daži no vārdiem, kas ar iegūto auditoriju un respektu pacēluši daudz vairāk par štuku.

10. jūlija batlā piedalīsies 8 brīvrunātāji, no kuriem četri ir jau zināmi, bet pārējie tiks noskaidroti divās atlasēs. Brīvrunu batlam jau ir kvalificējies:
- Burlax, kurš pagājušajā gadā uzvarēja 3 no 4 batliem;
- Trippy Marks, kurš zaļo karti ieguva, uzvarot šī gada pirmo batlu Daugavpilī;
- Dexters, kurš sevi ļoti aktīvi un labi pieteica pagājušās sezonas batlos;
- TeniSwami, kurš ir apņēmības pilns šogad iet līdz galam.

Četras brīvās vietas tiks izspēlētas divās atlases kārtās 20. jūnijā un 22. jūnijā Grīziņkalna kolizejā plkst. 19.30.

LAI PIETEIKTOS ATLASEI visiem pretendentiem uz epastu edgars.gertners@gmail.com ir jāiesūta savs vārds, uzvārds, telefona numurs un vēlamais dalības datums – 20. vai 22. jūnijs.

Īpaši jāizceļ, ka šī gada batlā dalībnieki cīnīsies par vērtīgām balvām jau pamatturnīra laikā, sākot no pirmajiem raundiem. Balticovo, Ballzy, Būvniecības ABC, specbalva no pērnā gada dalībnieces Kukas ir tikai daži no pārsteigumiem, kas sagaida dalībniekus un skatītājus.

Ieplāno 10. jūliju, lai piedzīvotu  lielāko brīvrunu batlu Eiropā un, ja tev ir olas – nekavējies pieteikties atlasei, jo vietu skaits ir ierobežots.