×

Ghetto Dance

Ghetto Dance meet-up

Ghetto Dance

Ghetto Dance

20. jūnijs, 2023, 10:40

YW4CULT projekta ietvaros 16.06. norisinājās Ghetto Dance meet-up, kurā jaunajiem radošās un izklaides industrijas aktīvistiem.

Pasākums tika veidots no divām daļām:

Pirmajā cēlienā dalībnieki pulcējās uz Ghetto Dance deju meistarklasēm Grīziņkalna sporta kompleksā, kur dalībnieki savā starpā draudzīgi sacentās.

Pasākuma otrajā cēlienā dalībnieki iepazinās ar pašu projektu “Youth work for cultural sector” – YW4CULT: tā ideju, partneriem un praktiskajiem materiāliem.

Īsumā tika prezentēti projektā izstrādātie praktiskie materiāli, kā iepazīt sevi, kā atklāt savu talantu un kā novērtēt to, kas man vēl pietrūkst, lai sevi pieteiktu darba tirgū. Diskusijās jaunieši dalījās ar savām pārdomām, kā vispār atklāt savu talantu, kā viņi ir izplānojuši savu nākotni un vai vispār sevi šobrīd redz vai neredz radošajā nozarē – vai konkrētais hobijs, dejas, paliks hobija līmenī vai tomēr pieteikt sevi darba vidē un radošajos projektos.

Tika prezentēta un dalībnieki notestēja projekta īpašo saziņas platformu jaunajiem māksliniekiem un darba devējiem “League of Creativity”.


Kā pasākumā tika izsecināts, ka šobrīd ikvienas industrijas pārstāvim ir jāgatavojas uz to, ka savas dzīves laikā mēs katrs viens mainīsim savu profesiju un nāksies mums pielāgoties darba tirgus prasībām kā minimums trīs reizes visas dzīves laikā. Un jau šobrīd jaunieši atzina, ka praktiski domā paši kļūt par individuālajiem komersantiem, domā, kā attīstīt savas prasmes, lai varētu sevi un savus pakalpojumus piedāvāt plašākam tirgum – ne tikai Latvijā, bet plašākā, globālākā mērogā. Tādēļ ikviena platforma, kurā ir iespējams sevi un savu portfolio noprezentēt, ir ļoti vērtīga.

Projekta mājas lapa https://youthchance.org/

Projekta “League of Creativity” saziņas platforma starp māksliniekiem un uzņēmējiem: https://youth4cult.eu/
Projekta norises laiks: 2021. gada 1. marts līdz 2023. gada 31. augustam

Projekta koordinators ir TDM 2000 Estonia (Igaunija). Partneri ir JJ-Street dance school no Igaunijas, TDM 2000 Italy no Itālijas, Streetbasket no Latvijas un IED no Grieķijas.