×

Ghetto Fight

15. sezonas karnevāls Daugavpilī ir noslēdzies

Ghetto Basket

Ghetto Media House

28. maijs, 2023, 21:08

Sestdien, 27. maijā, Daugavpilī, norisinājās pirmais 15. sezonas izbraukums pasākums, “Ghetto Games” karnevāls Daugavpilī. Dienas programma iekļāva “Ghetto Basket”, “Ghetto Dance”, “Ghetto Fight”, “Ghetto Football” un brīvrunu batlu, kā arī dažādas aktivitātes ģimenēm un ikvienam pasākuma apmeklētājam.

Protams, par dienas īpašo notikumu kļuva Latvijas izlases hokeja spēle jeb pusfināls, Latvija pret Kanādu. Pasākuma laikā, uz lielā ekrāna tika translēta tiešraide, kas ļāva atbalstīt un būt līdzās šajā nozīmīgajā brīdī.

Basketbola ietvaros, norisinājās Baltijas līgas 2. posms, kur trīs latviešu komandām, pievienojās viena igauņu komanda, kas arī izcīna uzvaru Baltijas līgas 2. posmā.

Rezultāti:

1.vieta 
"Scanweld" - Marcus Neiland, Kristen Kasemets, Ralf Küttis.
2.vieta
"Salaspils 3x3" - Toms Jēkabs Bērziņš, Kristians Pastors, Reinis Otersons, Ņikita Kuzņecovs.
3.vieta
"Krāslava" - Lauris Pļavenieks, Edvards Silajanis, Rinalds Timma, Konstantīns Kazlauskis.


Savukārt, futbolā tika izspēlēta otrā ceļazīme uz Ghetto Football World Cup 2023, kas norisināsies 16. - 17. jūnijā, Rīgā, Grīziņkalnā. Šo ceļazīmi izcīna “Amatieri” jauktā sastāvā ar “Baldjozhniki”.

Arī Ghetto Fight un Ghetto Dance parūpējās par aizraujošu programmu. Ghetto Fight ir par cīņassparu un cieņu vienam pret otru, ko arī šoreiz pierādīja dalībnieki ringā. Taču, Ghetto Dance vienuviet pulcēja daudz talantīgu dejotāju, no kuriem stiprākie tika finālā, saņemot vērtējumus no cienījamās žūrijas- Andzej “An-Juicy” (Daugavpils, Latvija), Kristjan 007 (Igaunija), Kiddy (Nīderlande), Eagle (Latvija). 

Karnevāla programmas noslēgumā- Brīvrunu batls. Jauni talanti, jaunas uzvaras (Trippy Marks , Fregat un Cilvēks molekula). Cilvēki, kuri spēja gan iekustināt publiku un žūriju, gan noslēgt pasākumu uz vislabākās nots.

Paldies apmeklētājiem un pilsētai, par uzņemšanu un kopā būšanu.