×

Ghetto Fight

Ghetto Games karnevāls Valmierā – 1. jūlijā!

Ghetto Basket

Ghetto Media House

1. jūnijs, 2023, 8:45

Šogad, 1. jūlijā, norisināsies Ghetto Games karnevāls Valmierā, pie Olimpiskā centra. Karnevāls ir veltīts ielu sportam un kultūrai, kurā vienuviet pulcēsies – Ghetto Basket, Ghetto Dance, Ghetto Fight, Ghetto Football un Ghetto Floorball.

Karnevāla programma sevī ietver dažādas sporta sacensības un aktivitātes, piemēram, florbolu, basketbolu, dejas, DJ uzstāšanos un atrakcijas ģimenēm ar bērniem. Karnevāla programma solās būt bagātīga, kurā ikviens spēs atrast sev ko tīkamu.


Karnevālā tiks atklāts 11. “Ghetto Basket” posms un Baltijas 3x3 līgas 5. posms, kura uzvarētāji kvalificēsies finālam, kas norisināsies Ventspilī, Ghetto Games Festivāla laikā, 22. un 23. jūlijā. Spēlētāji tiek iedalīti 6 vecuma grupās – U11, U13, U15, U17, Open un Pro. Dalība ir atvērta visiem, kuri vēlas piedalīties, neatkarīgi no vecuma vai pieredzes. Programmā ir paredzēts arī 3pt (trīspunktu) metienu konkurss.


“Ghetto Dance” deju cīņas notiks dažādās vecuma grupās, sacenšoties gan 1 pret , gan 2 pret 2. Dejojot 1 pret 1, divi dejotāji savstarpēji konkurēs, izmantojot savas prasmes un kustību ritmus. Savukārt dejojot 2 pret 2, tas prasa ne tikai labu kustību koordināciju, bet arī efektīvu sadarbību ar komandas biedru.


“Ghetto Football” piedāvā apakšgrupu spēlēs (U12, U14, U16, U16 Lady, Lady, U19, Open un Pro). Tāpat, norisināsies “Panna” 1 pret 1 turnīrs. “Panna” futbols ir ielu futbola paveids, kurā galvenais uzdevums ir izsist bumbu pretiniekiem starp kājām un spēle notiek 1 pret 1. Ja pretinieks iemet bumbu starp  kājām – tiek piedzīvots zaudējums. Turpinājumā sekos finālspēles jauniešiem (U12, U14 un U16) un “Playoff” jeb izslēgšanas kārtas spēles (Lady, U19, Open un Pro). 


“Ghetto Floorball” programmā būs 3x3 spēles, vecuma grupās U12, U14, U16, U19 un U20+, kā arī “bullīši” un 3x3 spēles ar vārtsargiem, kas šosezon norisināsies divas reizes- Valmieras karnevālā un Ventspilī, GGFest.


Kā arī, norisināsies aizraujošie “Ghetto Fight” cīņu turnīri (programma un grupu sadalījums tiks precizēts tuvāk karnevāla norisei). “Ghetto Fight” ir pusprofesionālā/amatieru jauktās cīņas mākslas (MMA) līga. Organizācijas uzdevums ir jauno sportistu attīstīšana un virzīšana profesionāļu līmenī. 

Reģistrācija: Informācija būs pieejama katra sporta veida sociālajos tīklos (informācija sekos).

Ieeja skatītājiem ir BEZMAKSAS. Informācija par pasākuma norisi un programmu tiks papildināta, sekot jaunumiem var Ghetto Games sociālajos tīklos.

*Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un/vai filmēšana, lai nodrošinātu pasākuma atpazīstamību, publicitāti un popularizētu Ghetto Games organizētos pasākumus. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat, ka varat tikt fotografēts un filmēts.