×

Ghetto Basket

GHETTO GAMES 14.SEZONA VISĀ LATVIJĀ JAU NO 1.JŪNIJA

Ghetto Basket

Ghetto Games Media house

13. maijs, 2022, 13:33

Prāts reizēm ir kā miskaste.
Pilns ar atrunām un balsīm, kas grib apstādināt.

Pirms kļūsi par superstāru, tikai retais no sirds priecāsies par taviem panākumiem. Biežāk dzirdēsi, ka tev nekas nesanāks.
Tev paveiksies, ja to pateiks acīs.

Zini, ko? Tas tiešām nav nekāds varoņdarbs. Arī par Lakšes darbiem Grīziņkalnā rakstīja petīcijas un ņirdza, sakot, ka viņš ir nulle. Par spīti visam viņš piepildīja sapni – zīmēt NBA. Kamēr 3x3 izlasi centās izšķirt, viņi trenējās vēl vairāk, lai kļūtu par olimpiskajiem čempioniem. Kamēr Getiņu mēģina kopēt un klopēt, atslēgt un kastrēt, mēs nesam Grīziņkalna dvēseli visā Eiropā, jo mēs esam dzimuši brīvībai.

Tev ir jāmeklē pašam savas dzīves virsotnes un, ja spēsi sevi pierādīt Getiņā, tev būs vaļā visa pasaule!

Neraksturīgi un netradicionāli līdz šim, Ghetto Games komanda, sezonu šajā gadā uzsāka Eirolīgas tūrē, kuras ietvaros jau ir devusies uz 7 dažādām valstīm, lai attīstītu ielu futbolu visā Eiropā! Ap sevi pulcējot labākos spēlētājus visā pasaulē! Arī viņi atrod savu ceļu Ghetto Games. 14. sezona iesāksies jaudīgi - ar atklāšanas nedēļu, aicinot Grīziņkalnā satikties gan spēlētājiem, gan atbalstītājiem.

 

Šīs sezonas uzsvaru liekot uz Ghetto Football, jaudīgāko pasākumu Grīziņā, jūnijā, varam sagaidīt 8.jūnijā. Kur notiks Ghetto Football Euroleague lielais fināls. Labākās Eiropas ielu futbola komandas cīnīsies, par pirmās eirolīgas sezonas čempionu titulu!

 

Taču, regulārā sezona "Ghetto Football" jeb ielu futbolā sāksies jau 1.jūnijā, Grīziņkalnā! Turpinājumā sekos ielu basketbola "Ghetto Basket" atklāšana 2.jūnijā. Noslēdzot šo nedēļu Daugavpilī 4.jūnijā, kur notiks šīs sezonas pirmais izbraukums. Daugavpilī norisināsies arī pirmais "Ghetto Games Karnevāls", kas ir vēl nebijis pasākumu/turnīru koncepts līdz šim. Cīņa, dejas, reps, basketbols, futbols un florbols vienvietus! Šo pasākumu obligāti jāatzīmē kalendārā!

 

 

1. jūnijā Ghetto Football atklāšana/

2. jūnijā Ghetto Basket atklāšana.

4. jūnijā sezonas pirmais izbraukums - “Gheto Games Karnevāls Daugavpilī”.

7. jūnijā Ghetto Floorball atklāšana.

No 22. līdz 24. jūlijam Ventspilī tiks aizvadīts jubilejas, desmitais, GGFEST, kā arī šovasar notiks skatītāju iemīļotākie pasākumi - “Respekts un Štuka par Bazaru”, “Ghetto Tinder", jauniešu slam dunk un citi iemīļoti pasākumi!

Uz tikšanos Grīziņakalnā un Latvijas lielākajās pilsētās!

 

14. sezonas superfināli tiks aizvadīti:

9. augustā Ghetto Floorball,

10. augustā Ghetto Football,

11. augustā Ghetto Basket,

13. augustā Ghetto Fight sezonas noslēgums.

 

Aicinām sekot mums sociālajos tīklos, lai par visu uzzinātu pirmais!