Trešdienās. Grīziņkalna sporta laukumā

Ghetto Football – sporta veidu karalis

“Ghetto Football jau piecus gadus pārņem labākās Eiropas ielu futbola tradīcijas un rīko iknedēļas turnīrus Grīziņkalnā un citur Latvijā, tādā veidā attīstot un popularizējot klasiskā un ielu futbola kultūru.” ANTONS SEMEŅAKS, Ghetto Football vadītājs.

Ghetto Games un Grīziņš nu jau vairs nav iedomājams bez trešdienu futbola turnīriem. Futbols Ghetto Games programmā parādījās tikai 2011. gadā, bet uzreiz guva milzu popularitāti, un ne velti – tas taču ir pasaules sporta veidu karalis.

2016. gadā tiks aizvadīti 14 pamatturnīri Rīgā un vēl 3 posmi Ikšķilē, Jēkabpilī un Ventspilī formātos “3x3” un “Panna 1x1”. Notiks vairāki sieviešu turnīri un iecienītie pasākumi “Rajons pret Rajonu” un Skill Challenge. Pirmo reizi Latvijā notiks starptautiskais ielu futbola turnīrs, kurš notiks ne tikai iepriekšminētajās disciplīnās, bet arī Freestyle kategorijā. Tiks uzlabots spēļu laukums un turnīra nolikums, kas ļaus baudīt futbolu ar vēl spēcīgāku spērienu.
 

Spēles noteikumi un tiesāšana

  1. Spēles notiek, ievērojot FIFA spēles noteikumu pamatprincipus.
  2. Spēles laukums - 20x14 m ar apmalēm
  3. Spēles laiks - 8 minūtes
  4. Komandas spēlē 3 pret 3, maksimālais cilvēku skaits vienā turnīrā vienā komandā - 4 cilvēki.
  5. Spēle notiek bez vārtsargiem, bet vārtus aizsargāt var jebkurš no spēlētājiem. Pieskarties ar rokām pie bumbas spēlēs laikā ir aizliegts.
  6. Spēles notiek bez tiesnešiem un balstoties uz cieņu un godīgumu. Strīdīgu situāciju gadījumā lēmumus pieņem turnīra organizatori.
  7. Spēles notiek vienlaicīgi uz 8 laukumiem.
  8. Laukums ir sadalīts divās daļās un gūt vārtus atļauts tikai no pretinieka laukuma puses.
  9. Atklāts sitiens pretiniekam nozīmē diskvalifikāciju.
  10. Ghetto Football mērķis ir ne tikai noskaidrot uzvarētāju, bet arī labi pavadīt laiku

Dalības maksa:

Jaunākā grupa: 6 eiro no komandas

Vecākā grupa: 10 eiro no komandas

Licence - 3 eiro (jātaisa vienreiz, derīga visiem 2016.gada sporta veidiem, ietver sevī vairākas atlaides)

Komandas tiek dalītas A un B PLAY-OFF (1.-3. vietas grupā spēlē kā parasti, A play-off'ā, 4.-5. vietas - B play-off'ā par papildus punktiem un balvām)

Ghetto Football nolikums 2016