×

Jaunumi

Ghetto Fight XI un St1m koncerts jau 8.augustā

Ghetto Fight

Ghetto Fight

29. jūlijs, 2020, 11:29

12. Sezonas gaitā, 2020. gada 8. augustā norisināsies jau vienpadsmitais turnīrs, pēc kārtas, kuru organizē ‘’Ghetto Games’’ biedrība, sadarbībā ar Latvijas Pankrationa Federāciju. Dalību turnīrā ņems cīkstoņi no kaimiņa valstīm, kā piemerām – Igaunija, Lietuva. 2020. gada turnīrs būs neaizmirstams vien ar to, ka tiks apvienoti divi pasākumi vienā – turnīrs, kurš ir balstīts uz cīņas sportu, kā arī koncerts, kurā kā mākslinieks ir aicināts uzstāties St1m jeb Ņikita Sergejevičš Legostev.

ST1M ir mūziķis, kurš nāk no Krievijas, izpildot krievu valodā dziesmas. ‘’Ģhetto Fight’’ turnīrā viesi būs aicināti baudīt solo koncertu, kurā izpildītājs izpildīs gan vecās dziesmas, gan vēl citiem publiski nepieejamas.

Pasākums ir maksas un biļetes var iegādāties e-kasē, kā arī būs pieejama biļešu tirdzniecība uz vietas.

Biļetes iegādājies te: https://www.ekase.lv/lv/biletes/sports/ghetto-fight-2020

Turnīrā cīnīsies gan vīriešu dzimums, gan sieviešu. Tiesneši būs no Latvijas Pankrationa Federācijas. Turnīrā piedalīsies kā dalībnieks – smagsvars Oļegs Jemeļjanovs, kurš cīnās pēc mma noteikumiem. Tāpat arī Didzis Verbickis un Armands Tīlēns. Tāpat turnīrā cīnīsies vietējie Ghetto Fight, vairākkārtējie uzvarētāji – Maksims Rižovs, Pāvels Baženovs, Aleksandrs Krasņakovs. Kā vienu no galvenajām cīņām, pārstāvēs Agnesa Boža, kura savukārt, cīnīsies pēc boksa noteikumiem. 

 

Vairāk info: https://ej.uz/ghettofightevent