×

Jaunumi

Ghetto Games Bauskā atgriežas ar ielu sporta un kultūras svētkiem!

Ghetto Basket

19. janvāris, 9:45

Ghetto Games komanda atgriežas Bauskā ar plašu un aizraujošu ielu sporta svētkiem. Šī
gada 1.jūnijā no plkst. 12:00 līdz 18:00 Bauskas pilsētas Rātslaukumā notiks grandiozs ielu
sporta pasākums “Ghetto Games Bauska”, kurš apvienos basketbolu, futbolu un cīņas
mākslas.

Starptautiskais 3x3 basketbola turnīrs "Ghetto Basket" piedāvās sacensības vairākās vecuma kategorijās. Jaunieši varēs izmēģināt spēkus "U11", "U13", "U15", “U17", "Lady" un "Open” grupās. Bet "PRO" kategorijā Baltijas spēcīgākās komandas cīnīsies par vietu finālā, kurā tiks izspēlēta ceļazīme uz FIBA Challenger turnīru. Kas būtu kārtīgi basketbola svētki bez bumbas spraušanas grozā no augšas jeb “slam dunk” konkursa! Bauskā mēs varēsim redzēt labākos jauniešu dankerus īpašajā bērnu “slam-dunk” konkursā.


Ielu futbola turnīrs "Ghetto Football" aicina piedalīties "U12", "U14", "U16", "U19", "OPEN", "PRO" un "Lady" kategorijās un pelnīt punktus globālajā 3v3 ielu futbola rangā, lai tālāk kvalificētos Pasaules kausam ielu futbolā.


Jaukto cīņu turnīrs "Ghetto Fight Bauska Edition" tā skatītājiem sola 15 spraigas cīņas, kas būs ne tikai cīnītāju, bet arī skatītāju pārbaudījums.


Pasākumā uz vietas ne tikai būs iespējams piedalīties dažādas ģimenes aktivitātes, baudīt priekšnesumus, noķert mīlestības fluīdus “Ghetto Tinder” īpašajā Bauskas posmā, kā arī apmeklēt Ghetto Shop un izmēģināt dažādas futbola atrakcijas.


Ieeja pasākumā ir bez maksas, un Bauskas novada iedzīvotāji varēs piedalīties turnīrā bez maksas.


Ghetto Games Bauskā līdzfinansē Bauskas novada pašvaldība.
Papildus informācija un pieteikšanās turnīriem pieejama mūsu mājaslapā: http://www.ghetto.lv


Par Ghetto Games:
"Ghetto Games" ir lielākā jauniešu ielu sporta un kultūras kustība Latvijā. Tās mērķis ir
veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, izmantojot dažādus ielu sporta veidus kā līdzekli jauniešu sociālai integrācijai un personības attīstībai. "Ghetto Games" organizē pasākumus, sacensības un aktivitātes dažādās sporta disciplīnās, piemēram, ielu basketbolā, ielu futbolā, ielu florbolā, BMX, skeitbordā un citos. Šie pasākumi parasti ir pieejami plašam dalībnieku un skatītāju lokam, un tie bieži vien norisinās pilsētu ielās vai speciāli izveidotās sporta zonās. "Ghetto Games" ir pazīstama ar savu dinamisko un kultūras elementiem bagāto pieeju, kurā sporta sacensības tiek apvienotas ar mūziku, mākslu un citām kultūras aktivitātēm. Tas palīdz veidot ciešāku saikni starp jauniešiem un viņu kopienām, vienlaikus popularizējot ielu sportu kā pozitīvu un radošu brīvā laika pavadīšanas veidu.


Kontaktinformācija:
sanda.gertnere@gmail.com
29837235