×

Jaunumi

Ghetto Podkāsts ar Lieni Nulli - Stambulas konvencija, sieviete ekstrēmajos sporta veidos un ārstu loma sabiedrībā

Jaunumi

Arnita Lipska

21. februāris, 13:17

Ghetto Podkāsta 37. epizodē Sanda uz sarunu aicinājusi skrituļslidotāju un ģimenes ārsti Lieni Nulli, kas ir viena no ievērojamākajām latviešu ekstrēmā sporta pārstāvēm pasaulē, kā arī skrituļslidošanas aizsācēja Latvijā un skrituļslidošanas skolas “Straume” trenere.

Liene sniedz iedvesmojošu un motivējošu skatījumu uz sieviešu iesaisti ekstrēmajos sporta veidos, piedāvājot ieskatu gan pagātnes nostalģijā, gan arī parādot, kā sievietes spēj gūt panākumus un kļūt par līderēm šajā aizraujošajā sporta pasaulē.

Viņa izstāsta par to, kā aizrāvusies ar skrituļslidošanu un kāda attieksme pret meitenēm Latvijas sketiparkos bija brīdī, kad Liene tikai sāka nodarboties ar skrituļslidošanu, kā arī izstāsta, kā šī situācija ir mainījusies un kā meitenēm šajā sporta veidā veicas šodien. Liene arī dalās savās pārdomās par radošumu un drosmi, kas nepieciešama ceļā uz panākumiem, kā arī cik liela nozīme bērnu profesijas izvēlē un mīlestībā pret sportu ir viņu vecākiem. 

Uzzini arī, kas ir dzīves jēga Lienes izpratnē, kāpēc un kā iemīlēt sportu, kā arī ar ko Latvijā nodarbojas ģimenes ārsti? 

Klausies podkāstu Youtube, Spotify un citās platformās!