×

Jaunumi

Kā sagatavoties "Dzimuši Brīvībai" izaicinājumam 18.novembrī

Ghetto Games

Ghetto games media

15. novembris, 2022, 19:50

Kā sagatavoties "Dzimuši Brīvībai" izaicinājumam 18.novembrī. Pavisam nedaudz ir atlicis līdz 18.novembrim jeb Latvijas dzimšanas dienai, kas ir īpaša un nozīmīga diena mūsu tautai. To vēl īpašāku ir padarījis "Dzimuši Brīvībai'' skrējiens, gājiens un brauciens, kas gan klātienē, gan neklātienē mūs vienos kustībā.

Šī izaicinājuma mērķis nav būt labākajam vai sliktākajam, ātrākajam vai lēnākajam, bet gan veicināt aktīvu dzīvesveidu un tā popularizēšanu ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē dzīvojošo latviešu vidū. 18.novembrī piedalies izaicinājumā, izvēlies sev tīkamu aktivitāti, un veic to sev ērtā laikā un vietā, reģistrējoties www.distantrace.com. Aicini izaicinājumam pievienoties savu ģimeni vai draugus, lai kopēji krātu kilometrus un pozitīvās emocijas. 

 

Esam parūpējušies arī par mūziku, izveidojot "Dzimuši Brīvībai" izaicinājuma ''playlisti'', kuru varēsi klausīties savas aktivitātes laikā. Izveidotais dziesmu saraksts sastāv no latviešu dziesmām, kuras spēs radīt un spēcināt patriotisko noskaņu. Ļausim šīm dziesmām skanēt mūsu austiņās un prātos. 

Lai labi skan: "DzimušiBrīvībai"izaicinājums

 

Nu jau ir pēdējais laiks, lai sapucētu savus sporta apavus un sameklētu savus ērtākos sporta tērpus. Un tad tikai atliek gaidīt šo dienu, kurā varēsim doties skrējienā, pastaigā vai braucienā par godu Latvijai! 

 

Esi aicināts dalīties ar bildēm un video no "Dzimuši Brīvībai" skrējiena, gājiena un brauciena. Tāpat 18.novembrī vari iesūtīt savu stāstu par piedzīvoto, varbūt šī pieredze Tev vai Tavam draugam jauna. Kā arī,  ja šos svētkus šogad sanāk svinēt ne Latvijā, padalies ar to, kā tos pavadi, sūti bildes vai video mums, un vari nonākt mūsu sociālajos tīklos un pat televīzijā. 

Bildes un video sūti šeit: ghettogamesmedia@gmail.com

 

Lai visiem skaisti un mierpilni šie valsts svētki!