×

Jaunumi

Kristaps Dārgais: "Ghetto Basket ir īpaša aura, ko nevar izskaidrot, to var sajust"

Ghetto Basket

Ghetto Basket

10. jūlijs, 17:32

Vieta un cilvēki, kas ir blakām, spēj radīt sajūtas un emocijas, kuras nav iespējams izstāstīt. Getiņš ir viena no tām vietām, kas spēlētājiem un organizatoriem jau 12 gadu garumā ir atmiņā paliekoša. Nav nozīmes, vai esi spēlējis kopš pirmsākumiem, vai pievienojies tikai nesen, tie kuri ir spēruši savu kāju uz Getiņa laukuma, to nekad neaizmirst. Kristaps Dārgais ir spēlētājs, kurš Grīziņkalnā ir aizvadījis ne vienu vien spēli, pierādījis visiem, ka prot dankot un tieši neatlaidība liek sasniegt arvien jaunas virsotnes.

Iesākot Ghetto Basket 12. sezonu pēc pandēmijas laika, organizatori saprata, ka dalībnieki ir noilgoušies pēc bumbu dribliem un precīziem tālmetieniem. Pirmajā turnīra, kas norisinājas 2. jūlijā varēja satikt daudzus, bet starp daudziem, bija iespēja redzēt uz laukuma Kristapu Dārgo ar saviem draugiem, tāpēc aicinājām viņu uz interviju, lai pastāsta kā viņam ir klājies pandēmijas laikā, kādas ir sajūtas atgriezties Ghetto Basket turnīrā un kādi nākotnes plāni ir iecerēti Kristapam.

 

1. Kādas sajūtas atgriezties Ghetto Basket turnīrā?

Ghetto basket manā sirdī vienmēr būs īpaša vieta. Gribētu teikt, ka tas ir tāpat, kā ar dažiem ļoti labiem bērnības draugiem - Jūs varat ilgi netikties, bet tad, kad atkal tiekaties, liekas, ka nekas jūsu attiecībās nav mainījies.

2. Vai pēc Pandēmijas laika neesi nedadz ierūsējis? Kāda tev ir forma?

Visu pandēmijas laiku esmu trenējies, treniņi ir mana ikdiena, un tas ļauj justies labāk. Gatavošanās varbūt nebija konkrēta, specifiska, bet kopā ar treneri Dāvi Feikneru esam gājuši pa 3 nedēļu treniņu cikliem. Jūnijā papildus 2 reizes nedēļā nāca klāt arī basketbola treniņi kopā ar izlasi. Basketbols kontaktā gan nebija spēlēts kopš 11. marta.

3. Kas ir tas, ar ko Ghetto Basket ir īpašs?

Tā ir aura. Tas ir tas, ko nevar ieraudzīt, aptaustīt, bet var sajust. Es to pirmo reizi sajutu jau 2009. gadā, šī sajūta nav pazudusi.

4. Tavi ieteikumi un novēlējums jauniešiem?

Neapstāties pie sasniegtā un skatīties uz dzīvi un sportu īstermiņā, bet arī ilgtermiņā. Ejot solīti pa solītim ir iespējams sasniegt lielas lietas, kas sākotnēji šķiet nereālas.

5. Kādi nākotnes plāni. Vai tev ir līgums uz nākošo sezonu?

Nākamgad spēlēšu basketbolu BK Ogre sastāvā. Šobrīd paralēļi treniņiem vairāk veltu laiku darbiem, kas ir nesaistīti ar basketbolu. Jāpilnveidojas un jāiet uz priekšu visās jomās.

 

Paldies Kristapam par interviju!