×

Jaunumi

Kroņi ir atraduši savus saimniekus

Ghetto Basket

Elīna Kolna

25. augusts, 2020, 18:05

Spēcīgi, mērķtiecīgi un jaudīgi ir noslēgusies Ghetto Basket 1v1 un 2v2 turnīru sezona. Divu mēnešu garumā, katru pirmdienu puiši cīnījās, lai pierādītu citiem un galvenokārt sev, ka ir “King's of the court” titula cienīgi. Katra spēle bija punkts punktā, kas parādīja tikai vienu, džeki ir uzaudzējuši savu meistarību un izturību, lai laukumā būtu visspēcīgākie.

Šajā Ghetto Basket sezonā 1v1 un 2v2 turnīri bija jauns papildinājums, kas gan dalībniekiem, gan organizatoriem iemācīja daudz jaunas lietas, kuras noteikti tiks izmantotas nākošajās sezonās. Latvijas basketbolu sabiedrībā šāda formāta turnīri netiek rīkoti, tāpēc ir gandarījums, ka Ghetto Basket ir tā vieta, kur ir iespējams eksperimentēt un riskēt, lai saprastu, kas strādā un kas līdz galam nē.

 

Liels prieks, ka paši spēlētāji vairākkārt ir atzinuši, ka katra pirmdiena bija liels kapiņš un savas meistarības audzēšana, bet par to, lai runā paši spēlētāji:

 

Dāvis Ozers

“Paldies Ghetto Games komandai par to, ka izdomāja uzrīkot šāda formāta turnīru. Man kā spēlētājam tas palīdzēja uzlabot savus skillus, un deva lielāku pārliecību par savām spējām. Turnīru laikā varēju noslīpēt savu tehniku, kas palīdzē aktīvākajā sezonā. Šobrīd nevaru aprakstīt savas sajūtas, bet zinu, ka esmu ļoti priecīgs, jo runājot par vakardienu varu teikt, tikia vienu pretinieki un spēles bija ļoti sīvas un jaudīgas.”

 

Kārlis Podāns

“Emocijas bija fantastiskas, spēlēt un galvenais uzvarēt pret daudz pieredzējušākiem pretiniekiem, kurus pirms pāris gadiem pat necerēju, ka varētu uzvarēt! Uzvara bija kā ļoti labs atalgojums visas sezonas laikā ieguldītajam darbam!”

Roberts Blūms

“Laikam viss labāk vakardienu varētu raksturot ar šādu domu - nav svarīgi visi apstākļi, kas un kā, svarīgi ir tas, cik ļoti pats tu to vēlies. Nākot uz turnīru, abi ar Kārli, sākotnēji nedomājām iespringt, tīri uzspēlēt kopā kā čomi un izmēģināt ko jaunu, jo šāda tipa turnīrā piedalījos pirmo reizi, tomēr pēc visām uzvarām grupā, nolēmām, ka vairs nav tas tikai for fun, ka top 3  varētu aizķert. Ja citās reizēs pētījām visu turnīra tabulu, kas nāks pretī, tad šoreiz norunājām, to nedarīt, un spēlēt pret to, kas nāks pretī, neatkarīgi, cik stiprs vai vājš būs pretinieks. Tomēr, vēlētos teikt, ka vāju pretinieku nebija, vienkārši, kā jau minēju svarīgi ir tas, cik tu pats to vēlies, laikam jau pēc rezultāta, mēs to vēlējāmies vairāk kā citi.

Tādēļ vienīgais, ko varu piebilst, paldies pretiniekiem par spraigajām un interesantajām spēlēm, tomēr šoreiz palikām nepārspēti,  tagad vien atliek atrast foršu vietu superīgajam kronim. Protams, paldies Ghetto par iespēju piedalīties, un paldies par atbalstu ko saņēmām tieši no staff puses. Uz tikšanos nākošgad.”

 

 

2v2 turnīra rezultāti:

17+ grupā⁣

1.vieta “Mīnuss divi” ⁣

2.vieta “Mavericks”⁣

3.vieta  “Pieredze” ⁣

Jauniešu grupā

1. vieta “Ziļonij”⁣

2.vieta “Buļbīši”⁣

3. vieta “Kaste”⁣

 

1v1 turnīra rezultāti

Jaunieši

1. Dāvis Ozers

2. Gaitis Leiskins

3. Miks Montiks

 

17+

1. Mareks Doroškevičš

2. Edgars Lācis

3. Artūrs Suhanovs

 

Paldies spēlētāji par atdevi un enerģiju, ko sniedzāt visas sezonas laikā!