×

Jaunumi

Norisināsies šīs sezonas pirmas Ghetto Fight

Ghetto Fight

Ghetto Games

23. janvāris, 10:52

Svētdien, 28.janvārī, klubā “First” norisināsies šīs sezonas pirmais Ghetto Fight turnīrs. Šajā reizē pasākumam ir arī speciāla tematika - Hip Hops. Pasākuma sākums 19:00

Šajā turnīrā kopumā norisināsies piecpadsmit cīņas, tiks aizvadītas arī divas sieviešu cīņas. Kā arī var izcelt divus vakara galvenās cīņas - junioru titulcīņa, kurā pretī Artjomam Koroļovam (Latvija) pretī stāsies Germans Gildemans (Igaunija). Bet vakara galvenajā un noslēdzošajā cīņa par Ghetto Fight Champion U21 titulu cīnīsies Ukrainas sportists, kurš pārstāv Igauniju Vjačeslavs Kirpenko pret Latvijas sportistu Bilolu Abdursaulovu.

 

Protams, nebūs aizmirsts arī par skatītājiem. Pirmo reizi Ghetto Fight ietvaros norisināsies Brīvrunu Batls, kur savas Brīvrunu spējas rādīs Trippy Marks un Jasso. Tā pat skatītājiem priekšnesumu sarupējuši ir Ghetto Dance pārstāvji. Un, protams, konkursi skatītājiem visa vakara garumā. Biļetes var iegādāties bilesuserviss.lv - biļetes cena 15 EUR internetā, bet pasākuma dienā uz vietas 20 EUR.