×

Jaunumi

Odam jauns albums "Nestāsti Mammai"

Štuka par bazaru

ODS

25. marts, 2022, 9:33

Ods ir salīdzinoši jauna seja latviešu repa mūzikā. Atpazīstamību viņš ieguva no pašmāju batlrepa
līgas “371 Clique”, kurā ir izskanējuši tādi vārdi kā Kjuumanis, Packman, Eiksho, Zeļģis, Goča un
daudzi citi repa izpildītāji. Ods projektā mērojās spēkiem ar daudzsološiem repa talantiem un
sezonas izskaņā izcīnīja 3. vietu. Šis nav repera pirmais albums. 2021. gada 12. februārī tika izdots
mūziķa debijas albums “Oda Priekam”, kas ieguvis atzinību no zināmiem repa mūzikas
izpildītājiem un tās faniem Latvijā.

Pēc dažādiem blakus projektiem un sadarbībām ar citiem reperiem, Ods atgriežas ar savu jauno albumu “Nestāsti Mammai”. Albumu ierakstījis un apstrādājis mūzikas producents Pre’set, kurš savu roku arī pielicis pie repera debijas albuma. Abi mākslinieki arī kopā dibinājuši savu ierakstu studiju “Eternal World Records”.


Albums repera vārdiem ir viņa iekšējā pasaule, par kuru ar mammu netiek ikdienā runāts. Repera dzīvesveids, pirmās slavas garša, tiekšanās pēc mērķiem, vēlme atdoties kārdinājumiem, kas nāk ar sociāli aktīvu dzīvi - substanču atkarības, naudas šķiešana, vēlme būt mīlētam un iekārotam. Albums ir atklāta vēstule repera mammai, kas sevī iekļauj ne tikai jaunā repera ieceres un dzīves augstākos punktus, bet arī viņa vājības, kuras autoram ir ļoti grūti atzīt ne tikai saviem tuvajiem, bet arī pašam sev.

Projektā ir 20 dziesmas, un pēc repera domām, ikkatrs klausītājs spēs albumā atrast kaut ko, kas rezonējas arī ar viņu dzīvi. Albums “Nestāsti Mammai” tapis laika posmā no 2021. gada pavasara līdz pat šī gada martam. Tajā ir 20 dziesmas un, atšķirībā no repera debijas albuma - vairāki viesmākslinieki. Tai skaitā, Zeļģis,
Goča, Xantikvariāts, Marko, Wiesulis un E.V.

Ņestāsti Mammai albums youtube

NESTĀSTI MAMMAI SPOTIFY