×

Jaunumi

Olimpiskais četrinieks atkal kopā, pirmais "Masters" tituls šosezon!

Ghetto Basket

Sintija Leimane

31. oktobris, 2021, 9:00

Latvijas 3x3 basketbola komanda "Rīga" ar Nauri Miezi, Kārli Paulu Lasmani, Agni Čavaru un Edgaru Krūmiņu, Olimpisko spēļu sastāvā, sestdien, Pasaules tūres Abū Dabī posmā izcīnīja pirmo "Masters" titulu šosezon, par turnīra rezultatīvāko spēlētāju(MVP) tika atzīts Lasmanis.

Komandas treneris Raimonds Feldmanis arī šoreiz uz pasaules tūri devies kopā ar komandu. Par aizvadīto turnīru un uzvaru viņš saka: “ Komanda šajā turnīrā nospēlēja ļoti mobilizēti, būtībā bija daudz augstasinīgi momenti, cīņas spars, soli pa soli liekam puzli, turpinam likt puzli! Foršas emocija, prieks! Paldies atbalstītājiem mājās!"

(Foto: Olimpiskais četrinieks: Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Nauris Miezis un Kārlis Pauls Lasmanis)

"Masters" līmeņa sacensības ir augstākais turnīrs 3x3 basketbolā. Latvijas komanda finālā ar rezultātu 21:18. uzvarēja Serbijas "Ub" vienību. Rezultātu atklāja Serbijas komanda un spēja panākt divu punktu pārsvaru (3:1). Komandas spēlēja līdzīgi, neļaujot otrai komandai izvirzīties vadībā.

Latvijas komanda pirmo reizi izvirzījās vadībā pēc precīza Mieža tālmetiena, kas ļāva panākt 10:9. Arī Čavars realizēja tālmetienu, panākot 18:16, taču pretinieku komanda ātri samazināja starpību līdz vienam punktam.Izšķirošos punktus guva Čavars, realizējot metienu zem groza un pievienojot arī vienu precīzu soda metienu (20:18), bet uzvaras punktu, tāpat kā pusfināla mačā, guva Miezis, noslēdzot maču ar rezultātu 21:18.

Latvijas komandā labākais ar sešiem gūtajiem punktiem bija Krūmiņš, taču pa pieciem punktiem guva pārējie komandas spēlētāji - Lasmanis, Čavars un Miezis. Serbijas vienībā Tokijas olimpisko spēļu bronzas medaļnieks Dejans Majstorovičs un Strahinja Stojačičs katrs guva sešus punktus.

(Fotos: Kārlis Pauls Lasmanis ar izcīnīto MVP titulu pasaules tūrē Abu Dabī)

Nākamā pasaules tūre jeb "Masters" “Rīga” 3x3 basketbola izlasei jau pēc sešām dienām - ‘WT Mexico”. Kas norisināsies 6. un 7.novembrī. Komandas spēlēm varēsi sekot līdzi FIBA 3x3 youtube kanālā!

 

FOTO: FIBA3x3

Informatīvais avots: LETA