×

Jaunumi

Sākušies Rīgas Skolu superlīgas 1/4 fināli

Spilgteņi

Ghetto Games

28. februāris, 10:01

Jau šodien, 27.februārī, sāksies Rīgas Skolu superlīgas ceturtdaļfināli vidusskolas grupās. Bet jau 6. un 7.martā Daugavas sporta namā ar grandiozu šovu noslēgsies jau piecpadsmitā Rīgas Skolu superlīgas sezona.

Otrdien, 27.februārī, Rīgas Teikas vidusskolā cīņa par vietu pusfināla dosies divas zēnu un divas meiteņu komandas. Pirmās uz parketa dosies dāmas, kur zaudējuma garšu nesajutušās Rīgas Angļu ģimnāzijas meitenes stāsies pretī Rīgas Valsts 3.ģimnāzijai, kas apakšgrupā sīvā spēlē piekāpās Āgenskalna Valsts ģimnāzijas meitenēm. Uzvarētājas pusfinālā tiksies ar Rīgas 49.vidusskolas meitenēm.

14:00 Angļu ģimnāzija - 3.ģimnāzija (Meitenes ceturtdaļfināls)

Otrajā šodienas spēlē Rīgas Imantas vidusskola centīsies revanšēties Rīgas Teikas vidusskolai par zaudējumu turnīra pirmajā kārtā (28:37). Arī otrajā kārtā Teikas džeki palika nepārspēti, savukārt Imantas vidusskola pagarinājumā piekāpās 49.vidusskolai un tikai pateicoties labākai punktu attiecībai cīņa par otro vietu grupā. Teikas vidusskolai uz izslēgšanas kārtu no Tālmācības vidusskolas palīgā dosies “Latvijas Universitātes” komandas spēlētājs Francis Neilands, bet Imantas vidusskola savu drafta izvēli vēl nav veikusi, iespējams tādējādi mēģinot pārsteigt Teikas galveno treneri Kasparu Strapcānu. Šī pāra uzvarētājam pretī stāsies Āgenskalna Valsts ģimnāzijas un Rīgas Centra humanitārās vidusskolas pāra uzvarētāji.

14:50 Teikas vidusskola - Imantas vidusskola (Zēni ceturtdaļfināls)

Ja otrdienā tiks aizvadīts tikai viens zēnu ceturtdaļfināls, tad trešdienā, 28.februārī, uz 49.vidusskolas sporta kompleksu dosies  atlikušās sešas zēnu komandas.Pirmajā spēlē savā starpā tiksies mājinieki Rīgas 49.vidusskola un Rīgas Valsts 1.ģimnāzija. 49.vidusskola uz otro kārtu ieradās ar skaļu paziņojumu, ka viņiem pievienosies, iespējams šī brīža labākais jaunais latviešu basketbolists, Roberts Blūms, bet izsaukums uz Latvijas pieaugušo izlasi nedaudz izmainīja viņa plānus. Tomēr tas netraucēja 49.vidusskolai uzvarēt B apakšgrupu un ceturtdaļfināla iegūt nosacīti vājāku pretinieku. Bet par vāju komandu noteikti nevar saukt Rīgas Valsts 1.ģimnāziju, kas pirmajās divās kārtās ir zaudējuši tikai Teikas vidusskolai, kā arī izcīnījuši šīs sezonas pārliecinošāko uzvaru (80:2).

14:00 Rīgas 49.vidusskola - Rīgas Valsts 1.ģimnāzija (Zēni ceturtdaļfināls)

Otrajā spēlē iepriekšējās sezonas čempioni Rīgas Valsts 2.ģimnāzija tiksies ar Rīgas Valsts vācu ģimnāziju. Kamēr 2.ģimnāzijas puiši visos mačos izcīnījuši pārliecinošas uzvaras, tikmēr RVVĢ ceļš līdz ceturtdaļfinālam nav bijis tik viegls. Ja pirmajā kārtā tika izcīnītas trīs pārliecinošas uzvaras, tad otrajā kārtā piedzīvots zaudējums pret RCHV un divās sīvās spēlēs pārspētas Kultūru vidusskolas un 3.ģimnāzijas komandas. Šī pāra uzvarētājam pretī stāsies 49.vidusskolas un 1.ģimnāzijas pāra uzvarētājs.

15:10 Rīgas Valsts 2.ģimnāzija - Rīgas Valsts vācu ģimnāzija (Zēni ceturtdaļfināls)

Trešajā un dienas noslēdzošajā spēle Dmitrija Ivanišaka vadītā Āgenskalna Valsts ģimnāzija tiksies ar spēcīgo Rīgas Centra humanitāro vidusskolu. Ja RCHV zaudējumus nav piedzīvojusi, tad ĀVĢ zaudējusi ir jau divas reizes. Pirmajā kārtā zaudējums RV3Ģ, bet otrajā kārtā zaudējums piedzīvots pret RV2Ģ. Ja ĀVĢ vēl nav draftējusi nevienu spēlētāju, tad RCHV draftējusi talantīgo Renāru Jasānu, kura pārstāvētā Rīgas 64.vidusskola paklupa tieši pret ĀVĢ.

16:20 Āgenskalna Valsts ģimnāzija - Rīgas Centra Humanitārā vidusskola (Zēni ceturtdaļfināls)