×

Jaunumi

"United League 3x3" piešķir wild card 3x3 izlasei “Ventspils Ghetto”

Ghetto Basket

17. decembris, 2019, 13:11


Svētdien, 15. decembrī, Baltkrievijas pilsētā Grodņā divas Latvijas komandas piedalījās 3x3 turnīrā “United League Europe 3x3" – “Grodno Tour”, kurā tiks izcīnīta ceļazīme uz “United League Europe 3x3” otrās sezonas turnīriem.

Komandas menedžeris Haralds Kārlis izteicis savu komentāru par aizvadīto turnīru: “Katra spēle turnīrā pierādīja, ka džekiem ir vieta šajā līgā! Var redzēt, ka “Ghetto Ventspils” ir ļoti prognozējusi. Un hobijs pārvērties par ko vairāk. Paldies trenerim Raimondam Feldmanim ! Stradājam tikai uz priekšu!”

Svētdien, 15. decembrī, Baltkrievijas pilsētā Grodņā “Ventspils Ghetto” (Armands Ginters, Roberts Pāže, Armands Seņkāns un Mārtiņš Šteinbergs) izcīnīja otro vietu, izcīnot tiesības spēlēt “United League Europe” grupā “3x3 Gods”, kuras dalībnieki piecos posmos cīnīsies par ceļazīmi uz Pasaules tūres turnīru Dohā.  

Turnīrā piedalījās piecas Krievijas, četras Baltkrievijas, divas Latvijas un viena Ukrainas komanda.

Grupas turnīrā “Ventspils Ghetto” ar 19:15 pieveica Latvijas Strītbola asociācijas vienību (LSA; Aivis Lēmanis, Lauris Bērziņš, Valdis Seņkāns un Nauris Metnieks) un ar 21:11 – Krievijas komandu “Novomoskovsk”. Cīņā par otro vietu grupā LSA ar 16:18 zaudēja krieviem.

Ventspilnieki ceturtdaļfinālā ar 21:15 pieveica “Ostrovec Rosatom” (Baltkrievija), pusfinālā ar 18:17 – “Red Faces” (Krievija), bet finālā ar 15:21 zaudēja “Inanomo” (Krievija).

 “United League Europe” ir piecu posmu seriāls, kas 2020. gada pirmajos mēnešos risināsies Sanktpēterburgā, tirdzniecības centrā “Raduga”. Pirmais posms notiks 24. un 25. janvārī. Pērn šajās sacensībās “Riga Ghetto Basket” komanda izcīnīja ceļazīmi uz Dohu, kur pirmo reizi uzvarēja Pasaules tūres posmā.

(tā raksta basket.lv)