×

Jaunumi

Esam jau trešdaļā Rīgas Skolu telpu futbola kausā!

Skolu Futbols

Ghetto Games

27. novembris, 2022, 12:30

Ir aizvadīti 8 sabraukumi Latgales, Kurzemes, Vidzemes, Zemgales un Centra rajonā ar noslēdzošajām spēlēm notiekot 25. Novembrī Rīgas 31. vidusskolā.

Kopā 28 zēnu komandas no visas Rīgas priekškārtā sacentās par 16 vietām, kas turpinās cīņu pamatkārtā.

Rīgas Skolu kauss telpu futbolā ir iespēja jauniešiem praktizēt telpu futbolu tiesneša uzraudzībā, kas attīsta ne tikai jaunieša futbola prasmes, bet arī godīgu spēli, komandas darbu un cīņassparu. 

Turnīrs norisinās trīs kārtās - priekšsacīkstes, pamatkārta un izslēgšanas kārta. Priekšsacīkstēs komandas aizvada spēles sava rajona vai priekšpilsētas ietvaros. Komandas, kuras izcīnīs vietu Pamatkārtā tiks atsevišķi veiktā izlozē ielozētas Pamatkārtas apakšgrupās, kur komandas turpinās cīņu par iekļūšanu Izslēgšanas kārtā. Pamatkārtā piedalīsies komandas pēc priekšsacīkšu rezultātiem no katras grupas izejot TOP2 komandām. Skolai uz katru posmu (priekšsacīkstes - pamatkārta - izslēgšanas kārta) var pieteikt sekojošo spēlētāju skaitu: minimums 5, maksimums - 14. Piedalīties var spēlētāji, kuri ir sekmīgi un nav atbrīvoti no sporta stundām.

 

Esam izveidojuši nelielu atskatu uz aizvadītajām 2 nedēļām, lai zinātu, kā aizvadīta priekškārta un ko sagaidīt no pamatkārtas. 

A grupa (Latgales priekšpilsēta)

Nākamajā kārta satiksim:

-       Rīgas 51. vidusskola

-       Rīgas 72. vidusskola

Taču nekvalificējās:

-       Rīgas 6. vidusskola

-       Rīgas 25. vidusskola

 

B grupa (Latgales priekšpilsēta)

Nākamajā kārta satiksim:

-       Rīgas Lietuviešu vidusskola

-       Rīgas 93. vidusskola

Taču nekvalificējās:

-       Rīgas 15. vidusskola

 

C grupa (Kurzemes priekšpilsēta)

Nākamajā kārta satiksim:

-       Rīgas 71. Vidusskola

-       Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

Taču nekvalificējās:

-       Rīgas 33. vidusskola

 

D grupa (Centra rajons)

Nākamajā kārta satiksim:

-       Rīgas Valsts 3. ģimnāzija

-       Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola

Taču nekvalificējās:

-       J. G. Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

-       Rīgas 22. Vidusskola

 

E grupa (Centra rajons)

Nākamajā kārta satiksim:

-       Rīgas 49. vidusskola

-       Rīgas Hanzas vidusskola

Taču nekvalificējās:

-       Rīgas Centra Humanitārā vidusskola

-       Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola

 

F grupa (Vidzemes priekšpilsēta)

Nākamajā kārta satiksim:

-       Rīgas Tehniskā koledža

-       Rīgas Teikas vidusskola

Taču nekvalificējās:

-       Rīgas Juglas vidusskola

 

G grupa (Zemgales priekšpilsēta)

Nākamajā kārta satiksim:

-       Rīgas Zolitūdes ģimnāzija

-       Āgenskalna Valsts ģimnāzija

Taču nekvalificējās:

-       Rīgas Arkādijas vidusskola

 

H grupa (Zemgales priekšpilsēta)

Nākamajā kārta satiksim:

-       Rīgas Rīnūžu vidusskola

-       Rīgas Valsts 2. ģimnāzija

Taču nekvalificējās:

-       Rīgas 13. vidusskola

-       Rīgas 31. Vidusskola

 

Daži interesanti fakti par priekškārtu

-       Rezultatīvākā komanda ir 49. vidusskola ar 18 raidījumiem pretinieku vārtos

-       Neviens spēlētājs nav guvis vairāk par 6 vārtiem

-       Spēlētāji, kas ir guvuši 6 vārtus - Ruslans Beružinskis (Rīgas tehniskā koledža), Maksims Oleiņiks (Rīgas 13. vidusskola)

 

Kamēr zēni cīnās priekškārtā, meitenes savu pamatkārtu jau ir sākušas – cīnoties divās grupās:

A grupa

-       Rīgas Centra Humanitārā vidusskola

-       Rīgas 71. vidusskola

-       Rīgas Juglas vidusskola

-       Rīgas 49. vidusskola

 

B grupa

-       Rīgas Arkādijas vidusskola

-       Rīgas Zolitūdes ģimnāzija

-       Rīgas Rīnūžu vidusskola

B grupas dāmas savas spēles jau ir izspēlējušas un meistarīgākās izrādījās Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas meitenes, kuras savos vārtos ielaida tikai vienu golu. 

2. vietu ieņēma Rīgas Rīnūžu vidusskola, bet 3. - Rīgas Arkādijas vidusskola.

 

 

Iepriekšminēto zēnu komandu sadalījums pamatkārtas grupās:

A grupa

-       Rīgas Rīnūžu vidusskola

-       Rīgas 51.vidusskola

-       Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

-       Āgenskalna Valsts ģimnāzija

 

B grupa

-       Rīgas Lietuviešu vidusskola

-       Rīgas 71. vidusskola

-       Rīgas Teikas vidusskola

-       Rīgas 72. vidusskola

C grupa

-       Rīgas 49. vidusskola

-       Rīgas Tehniskā koledža

-       Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola

-       Rīgas Valsts 2. ģimnāzija

D grupa

-       Rīgas Zolitūdes ģimnāzija

-       Rīgas Valsts 3. ģimnāzija

-       Rīgas Hanzas vidusskola

-       Rīgas 93.vidusskola

 

Attiecīgās 16 komandas sastapsim pamatkārtā, kas sastāvēs no 4 grupām un pirmās spēles notiks A grupai jau nākamnedēļ, 28. novembrī, Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā.

 

Par sabraukumiem pirmais vari uzzināt ghetto.lv mājaslapā pie sadaļas “Kalendārs”

Meklē rezultātu tabulas pēc sabraukuma ghetto.lv mājaslapā pie sadaļas “Rezultāti”

 

Projekts tapis sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju

 

Turnīra gaitai seko līdzi:

Skolu Kauss Telpu Futbolā | Riga | Facebook

Ghetto Football | Riga | Facebook

Rīgas skolu kauss futbolā (@skolufutbols) • Instagram photos and videos

Jaunumi \ Ghetto Games