×

Jaunumi

Kulminācija ir klāt! Otrdien sadalīs Rīgas skolu futbola titulus.

Ghetto Football

Kārlis Podāns

17. decembris, 2023, 17:45

Otrdien, 19.decembrī, Rimi Olimpiskajā centrā norisināsies Rīgas Skolu telpu futbola kausa fināli un spēles par 3.vietu.

Finālu diena tiks atklāta ar meiteņu spēli par 3.vietu, kur savā starpā tiksies Rīgas 93.vidusskolas un Rīgas 22.vidusskolas dāmas. Abas komandas savā starpā tikās arī turnīra pirmajā kārtā. Toreiz ar rezultātu 1:0 pārākas bija 22.vidusskolas meitenes. 93.vidusskola ļoti nopietni piegājusi šai spēlei un tās skolotājs Vilnis Bekmanis uz Olimpisko centru plāno atvest pilnu autobusu ar faniem. Jāmin arī fakts, ka pagājušā gada abas skolas nestartēja meiteņu grupā, bet jau otrdien cīnīsies par pirmajām medaļām skolu vēsturē.
Rīgas 22.vidusskola - Rīgas 93.vidusskola plkst.10:00

 

  Turpinājumā uz Olimpiskā centra parketa dosies Rīgas Centra Humanitārās vidusskolas un Rīgas 6.vidusskolas puiši. RCHV pusfinālā trīs reizes spēja atspēlēties, tai skaitā arī no 1:4, bet sāpīgi ielaisti vārti spēles izskaņā neļāva sasniegt finālu. Protams, nevar nepieminēt faku, ka RCHV sastāvā spēle gan turnīra līdz šim rezultatīvākais spēlētājs Gregors Helmanis (5 + 7), kā arī labākais vārtu guvējs Frančesko Ģirģens (9 vārti). Grūts pusfināls izbraukumā bija arī 6.vidusskolai, kuriem, iespējams, ir skaļākais fanu pulks šī gada skolu futbola sezonā. Tomēr, neskatoties uz ļoti aktīviem centieniem, uzlauzt pretinieku vārtus viņiem neizdevās un tika piedzīvots zaudējums ar 0:3. Abas komandas vienozīmīgi būtu bijušas cienīgas spēlēt finālā, līdz ar to varam sagaidīt ļoti aizraujošu spēli jau no pirmās līdz pat pēdējai sekundei. 

 

Rīgas Centra Humanitārā vidusskola - Rīgas 6.vidusskola plkst. 10:40

 

2022. gada fināla atkārtojums mūs sagaida meiteņu finālā. Rīgas Zolitūdes ģimnāzija centīsies revanšēties par iepriekšējo gadu Rīgas 49.vidusskolas meitenēm. Jau iepriekšējā gadā komandas bija sapulcējušas pilnas tribīnes un ne mazāka ažiotāža solās būt šogad. 49.vidusskolas sporta skolotāji centīsies darīt visu, lai visas skolas mācību stundas tiktu pārceltas uz netālu esošo Olimpisko centru. Arī šīs komandas šosezon jau ir spēlējušas viena pret otru. 21.novembrī abu komandu spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Pagājušā gada RSTFK MVP Amēlija Lipšāne nav atlaidusi gāzes pedāli un jau ir paspējusi gūt deviņus vārtus, kas viņai dod pārliecinošu pirmo vietu dāmu konkurencē. Vai Zolitūdes ģimnāzija spēs otro spēli pēc kārtas apstādināt 49.vidusskolas uzbrukumu un revanšēties par iepriekšējo gadu? 

 

Rīgas 49.vidusskola - Rīgas Zolitūdes ģimnāzija plkst. 12:00

 

RSTFK sezonas kulminācijā mūs sagaida zēnu fināls. Pašreizējie turnīra vicačempioni Rīgas 49.vidusskola iepriekšējā gada finālā piedzīvoja sāpīgu zaudējumu pēcspēles sitienos, kas licis šogad vēl vairāk noskaņoties titula izcīnīšanai. Teju perfektu sezonu aizvadījusī komanda ir piedzīvojusi tikai vienu neizšķirtu, bet zaudējuma garšu tai vēl nav nācies piedzīvot. TOP16 kārtā pret 49.visusskolu savu vienīgo zaudējumu šajā sezonā  piedzīvoja arī Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, kuru noteikti var saukt par šī gada lielāko pārsteigumu. 27.novembrī abas komanda tikās pirmo reizi, toreiz ar 2:0 labāki bija 49.vidusskolas puiši, bet vai arī šoreiz viņiem izdosies apturēt 2.ģimnāziju, kuri playoff ir spēlējuši teju nevainojami? Uz to atbildi šobrīd nezina neviens, bet ir pavisam skaidrs, ka abas komandas laukumā atstās visu un mūs sagaida spraiga cīņa par katru laukuma centimetru visu četrdesmit minūšu garumā!

 

Rīgas 49.vidusskola - Rīgas Valsts 2.ģimnāzija

Plkst. 13:30

 

 

Projekts tapis sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju un “Ghetto Football”