×

Jaunumi

Latvijas Skolu telpu futbola kauss 2023 turpinās citās Latvijas pilsētās!

Jaunumi

Ghetto Games

8. februāris, 2023, 8:00

Latvijas vispārizglītojošo skolu starpā notiekošais telpu futbola turnīrs atsāksies 15. februārī, kur komandas pirmajā gada sabraukumā cīnīsies par vietu finālā un reģiona čempionu titulu. Turnīrs norisinās sešos Latvijas reģionos: Rīgā, Latgalē, Zemgalē, Vidzemē, Kurzemē un Ziemeļaustrumos.

Pirmais un komandu skaitā lielākais reģions - Rīga, jau ir noslēdzies, kur par uzvarētājām meiteņu kategorijā kļuva Rīgas 49. vidusskola un zēniem - Rīgas Zolitūdes ģimnāzija. Atklāšanas sabraukums notiks Daugavpilī 15. februārī Daugavpils Olimpiskajā centrā. Par pārējiem sabraukumiem reģionos, Ventspils (Kurzemē), Valmiera (Vidzemē), Rēzekne (Ziemeļaustrumos) un Jelgava (Zemgalē), informācija sekos drīzumā. Latvijas fināls paredzēts 29. martā Rīgā. 

“Ar skolu telpu futbolu reģionos, Latvijas Futbola federācija vēlas risināt 2 jautājumus: telpu futbola virziena atjaunošana pēc Covid-19 pandēmijas un atdzīvināt skolu futbolu, kuru objektīvu iemeslu dēļ pēdējos gados nebija iespējams organizēt. Līdz šim lielākā iesaiste bijusi futbolā, kam tagad atpakaļ klāt nācis telpu futbols. Un, ja, teiksim, telpu futbols Rīgas skolās ir pierastāks un ilgu laiku Latvijas Telpu futbola asociacija kopā ar Ghetto Football attīstījusi to, tad šobrīd akcentu gribētos vairāk likt uz reģioniem, lai tāda pati interese vai pat vēl lielāka būtu reģionos un ar laiku panākt, lai tiešām visa Latvija tiktu iesaistīta skolu telpu futbolā. Globāls mērķis panākt, lai skolu telpu futbols ir katrā pilsētā.” komentē turnīru LFF Futbola attīstības departamenta vadītāja p.i. Eduards Borisevičs

Par sabraukumiem pirmais vari uzzināt ghetto.lv majaslapā sadaļā “Kalendārs”.

Sabraukumu rezultātus meklē ghetto.lv mājaslapā pie sadaļas “Rezultāti”.

Gatavojieties piedalīties vai atbalstīt savu skolu Latvijas skolu telpu futbola kausā 2023!

Projekts tapis sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju

 

Turnīra gaitai seko līdzi arī soc. tīklos:

Facebook - Skolu Kauss Telpu Futbolā 

Facebook - Ghetto Football

Instagram - @skolufutbols