×

Jaunumi

Noskaidrota Kurzemes reģiona spēcīgāka Telpu futbola skola

Jaunumi

Kārlis Podāns

21. marts, 10:56

Trešdien, 20.martā, norisinājās pirmais LSTFK reģionu sabraukums, kurā tika noskaidrota spēcīgāka Kurzemes reģiona komanda zēnu grupā.

 

Kurzemes reģiona spēles norisinājās Pārventas Sporta hallē, kur mūs uzņēma Ventspils valstspilsētas pašvaldība. Sešas komandas tika sadalītas 2 grupās:

A

Liepājas Valsts Jāņa Čakstes vidusskola

Ventspils Valsts 1. ģimnāzija

Ventspils 4. vidusskola 

B

Liepājas Valsts ģimnāzija

Ventspils Tehnikums

Ventspils 2.vidusskola 
 

A grupā uzvaru izciīnīja Liepājas J.Čakstes vidusskola, kas ar rezultātu 3:0 turnīra pirmajā spēlē pārspēja Ventspils Valsts 1.ģimnāziju un otrajā spēlē ar 1:0 pārspēja Ventspils 4.vidusskolu. Savukārt cīņā par otro vietu grupā spēcīgāka izrādījās Ventspils 4.vidusskola, kas sīvā galotnē izrāvu uzvar pret VV1Ģ (2:1).

Interesantāka situācija bija B grupā, kur pirms pēdējās spēles no grupas varēja izkļūt visas komandas. Ventspils 2.vidusskola apakšgrupas pirmajā spēlē apspēlēja Ventspils Tehnikumu (1:0), bet pēc tam Tehnikuma komandai izdevās pārsteigt 2023.gada Kurzemes reģiona čempionus Liepājas Valsts ģimnāziju (2:1). Pēdēja grupas spēlē LVĢ derēja tikai uzvara. Liepājnieki visas spēles garumā uzturējās pretinieku laukuma pusē, tomēr vārtus uzlauzt neizdevās, bet savu vienīgo iespēju izmantoja Ventspils 2.vidusskola, kas ļāva viņiem iegūt pirmo vietu grupā.

Pirmajā pusfinālā tikās Ventspils 4.vidusskola pret Ventspils 2.vidusskolu un šajā mačā pārliecinošu uzvaru izcīnija 4.vidusskola (4:0). Otrajā pusfinālā Liepājas J.Čakstes vidusskola spēlēja pret Ventspils Tehnikumu un arī šajā spēlē pārāka bija A grupas komanda, kura sagrāva Ventspils Tehnikumu (12:0).

Spēle par trešo vietu Ventspils 2.vidusskola vēlreiz pārspēja Ventspils Tehnikumu (2:1). Bet finālā Ventspils 4.vidusskola revanšējās Liepājas J.Čakstes vidusskolai izcīnot pārliecinošu uzvaru (3:0), kas viņiem nodrošināja ne tikai uzvaru Kurzemes reģionā, bet arī biļeti uz Latvijas finālu.

 

Nākamais LSTFK sabraukums notiks jau šo piektdien, 22.martā, Jelgavas Sporta hallē, kur noskaidrosim Zemgales reģiona spēcīgāko komandu zēnu un meiteņu grupās.

 

Projekts tapis sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju

 

Turnīra gaitai seko līdzi arī soc. tīklos:

Facebook - Skolu Kauss Telpu Futbolā 

Facebook - Ghetto Football

Instagram - @skolufutbols