×

Jaunumi

Piektdien tiks noskaidroti Latvijas čempioni skolu futbolā

Jaunumi

Ghetto Football

9. aprīlis, 16:23

Jau šajā piektdienā, 12.aprīlī, Rimi Olimpiskajā centrā norisināsies Latvijas Skolu telpu futbola kausa fināls, kurā tiks noskaidrota spēcīgaka Latvijas skola telpu futbolā.

Latvijas specīgākās komandas tiks noskaidrotas tikai otro reizi. Par pirmajiem Latvijas Skolu telpu futbola kausa ieguvējiem zēnu konkurencē kļuva Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzija, bet meiteņu titulu izcīnija Rīgas 49.vidusskola. Ja meiteņu konkurencē piedalīsies 3 komandas, viena no RĪgas un divas no Zemgales, tad zēniem tiks pārstāvēti visi reģioni - 3 komandas no Rīgas un pa vienam no pārējiem reģioniem. No Rīgas šajā turnīrā piedalīsies 3 spēcīgākās komandas - Rīgas Centra Humanitārā vidusskola, Rīgas 49.vidusskola un Rīgas reģiona čempione Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, no Kurzemes Ventspils 4.vidusskola, no Zemgales pašreizējie Latvijas čempioni - Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzija, Valmieras 5.vidusskola pārstāvēs Vidzemi, Daugavpils Valsts ģimnāzija Latgales reģionu, bet no Ziemeļaustrumiem finālam kvalificējās Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija.

 

Meiteņu konkurencē Latvijas čempiones tiks noskaidrotas aizvadot apļa turnīru, savukārt zēniem 8 komandas tiks sadalītas divās apakšgrupās pēc tam aizvadot pusfinālus un finālu. Spēļu sākums plkst. 10:00 Rimi Olimpiskā centra manēžā, savukārt spēles par vietām no plkst. 13:30 Olimpiskā centra galvenajā zālē. Spēles no galvenās zāles būs iespējams vērot arī tiešraidē Futbols.tv mājaslapā.


 

Projekts tapis sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju un “Ghetto Football”