×

Jaunumi

Skolu futbols dodas uz Ventspili

Jaunumi

19. marts, 14:10

Rītdien, 20. martā, startēs Latvijas Skolu telpu futbola kausa reģionu atlase, kurā tiks noskaidrotas 2024. gada katra reģiona spēcīgākās skolas, kā arī katra reģiona uzvarētāji iegūs iespēju piedalīties LSTFK lielajā finālā.

Kopumā spēles tiks aizvadītas vēl piecos Latvijas reģionos: Latgalē, Zemgalē, Vidzemē, Kurzemē un Ziemeļaustrumos. No katra reģiona viena komanda tiek tālāk uz finālu, kas notiks aprīļa vidū. Finālā jau ir zināmi pirmie dalībnieki no Rīgas reģiona zēniem - Rīgas Valsts 2.ģimnāzija un Rīgas 49.vidusskola, bet meitenēm -  49. Vidusskola un Zolitūdes ģimnāzija.

Pirmais reģionālais turnīrs notiks Ventspilī, Pārventas hallē, kurā sešas skolas cīnīsies par vietu finālā un 2024. gada spēcīgākas Kurzemes reģiona titulu.

Komandas sadalītas divās grupās - A grupā spēlēs Liepājas Jāņa Čakstes vidusskola, Ventspils Valsts 1.ģimnāzija un Ventspils 4.vidusskola. Savukārt B grupā cīnīsies Ventspils 2.vidusskola, Ventspils Tehnikums un Liepājas Valsts ģimnāzija. Katras grupas divas labākās komandas iekļūs pusfināla.

 

Projekts tapis sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju.

Kalendāru un rezultātus pirmais vari uzzināt Ghetto.lv mājaslapas sadaļā “Kalendārs”.

Turnīra gaitai seko līdzi arī soc. tīklos:

Facebook - Skolu Kauss Telpu Futbolā 

Facebook - Ghetto Football

Instagram - @skolufutbols