×

Kalendārs

RSTFK 2023. KALENDĀRS

2. novembris, 2023 (ceturtdiena)
Vieta: Rīgas 93.vidusskola (Sesku iela 72)
D apakšgrupa (Latgales priekšpilsēta)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
14:00 Rīgas 93.vidusskola Rīgas 51. vidusskola 3:0
14:20 Rīgas 25.vidusskola J.G. Herdera Grīziņkalna vidusskola 0:3
14:40 Rīgas 25.vidusskola Rīgas 93.vidusskola 2:1
15:00 Rīgas 51.vidusskola J.G. Herdera Grīziņkalna vidusskola 1:5
15:20 Rīgas 93.vidusskola J.G. Herdera Grīziņkalna vidusskola 1:5
15:40 Rīgas 51.vidusskola Rīgas 25.vidusskola 4:3

 

3. novembris, 2023 (piektdiena)
Vieta: Rīgas Purvciema vidusskola (Zentas Mauriņas iela 8)
E apakšgrupa (Vidzemes priekšpilsēta)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
14:00 Rīgas Purvciema vidusskola Rīgas Hanzas vidusskola 0:1
14:15 Rīgas Juglas vidusskola Rīgas 84.vidusskola 2:0
14:30 Rīgas Purvciema vidusskola Rīgas 64.vidusskola 0:0
14:45 Rīgas Hanzas vidusskola Rīgas Juglas vidusskola 1:1
15:00 Rīgas 84.vidusskola Rīgas 64. vidusskola 0:1
15:15 Rīgas Purvciema vidusskola Rīgas Juglas vidusskola 2:1
15:30 Rīgas 64.vidusskola Rīgas Hanzas vidusskola 1:3
15:45 Rīgas Purvciema vidusskola Rīgas 84. vidusskola 1:2
16:00 Rīgas Juglas vidusskola Rīgas 64.vidusskola 1:1
16:15 Rīgas 84.vidusskola Rīgas Hanzas vidusskola 2;1

 

7. novembris, 2023 (otrdiena)
Vieta: Rīgas 31.vidusskola (Skuju iela 11)
A apakšgrupa (Ziemeļu rajons)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
14:00 Rīgas Rīnūžu vidusskola Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 0:3
14:15 Rīgas 13.vidusskola Rīgas 31.vidusskola 2:0
14:30 Rīgas Rīnūžu vidusskola Rīgas 13.vidusskola 0:1
14:45 Rīgas 31.vidusskola Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 0:6
15:00 Rīgas 31.vidusskola Rīgas Rīnūžu vidusskola 0:2
15:15 Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Rīgas 13.vidusskola 2:0

8. novembris, 2023 (trešdiena)
Vieta: Rīgas Teikas vidusskola (Aizkraukles iela 14)
F apakšgrupa (Vidzemes priekšpilsēta)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
14:00 Rīgas Teikas vidusskola Rīgas 89.vidusskola 3:3
14:15 Rīgas Tehniskā koledža Rīgas 49.vidusskola 1:1
14:30 Rīgas Teikas vidusskola Rīgas Tehniskā koledža 2:1
14:45 Rīgas 49.vidusskola Rīgas 89.vidusskola 5:0
15:00 Rīgas 49.vidusskola Rīgas Teikas vidusskola 0:0
15:15 Rīgas 89.vidusskola Rīgas Tehniskā koledža 0:3

 

9. novembris, 2023 (ceturtdiena)
Vieta: Rīgas Zolitūdes ģimnāzija (Ruses iela 22)
B apakšgrupa (Zemgales priekšpilsēta)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
14:00 Rīgas Angļu ģimnāzija Āgenskalna Valsts ģimnāzija 0:3
14:15 Rīgas Arkādijas vidusskola Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 1:2
14:30 Rīgas Angļu ģimnāzija Rīgas Arkādijas vidusskola 2:1
14:45 Āgenskalna Valsts ģimnāzija Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 1:0
15:00 Rīgas Angļu ģimnāzija Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 1:2
15:15 Rīgas Arkādijas vidusskola Āgenskalna Valsts ģimnāzija 1:1

 

14. novembris, 2023 (otrdiena)
Vieta: Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola (Bruņinieku iela 24A)
H apakšgrupa (Centra rajons)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
13:30 RNDV RV1Ģ 0:4
13:45 Rīgas 22.vidusskola RV3Ģ 0:4
14:00 RTPV RCHV 0:3
14:15 RV3Ģ RV1Ģ 1:2
14:30 Rīgas 22.vidusskola RTPV 0:4
14:45 RNDV RCHV 0:6
15:00 RV3Ģ RTPV 1:1
15:15 RNDV Rīgas 22.vidusskola 4:0

 

15. novembris, 2023 (trešdiena)
Vieta: Rīgas 72.vidusskola (Ikšķiles iela 6)
C apakšgrupa (Latgales priekšpilsēta)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
14:00 Rīgas 72.vidusskola Rīgas 15.vidusskola 3:3
14:15 Rīgas 6.vidusskola Rīgas Lietuviešu vidusskola 2:2
14:30 Rīgas 72.vidusskola Rīgas 6.vidusskola 0:5
14:45 Rīgas 15.vidusskola Rīgas Lietuviešu vidusskola 0:3
15:00 Rīgas 72.vidusskola Rīgas Lietuviešu vidusskola 4:2
15:15 Rīgas 15.vidusskola Rīgas 6.vidusskola 1:5

 

15. novembris, 2023 (trešdiena)
Vieta: Rīgas Valsts vācu ģimnāzija (Āgenskalna iela 21)
G apakšgrupa (Kurzemes rajons)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
15:00 Rīgas 41.vidusskola Rīgas 34.vidusskola 0:2
15:15 Rīgas 33.vidusskola RVVĢ 5:1
15:30 Rīgas 71.vidusskola Rīgas 34.vidusskola 2:3
15:45 RVVĢ Rīgas 41.vidusskola 1:3
16:00 Rīgas 71.vidusskola RVVĢ 5:1
16:15 Rīgas 41.vidusskola Rīgas 33.vidusskola 1:1
16:30 RVVĢ Rīgas 34.vidusskola 0:3
16:45 Rīgas 33.vidusskola Rīgas 71.vidusskola 1:2
17:00 Rīgas 34.vidusskola Rīgas 33.vidusskola 3:2
17:15 Rīgas 71.vidusskola Rīgas 41.vidusskola 3:2

 

16. novembris, 2023 (ceturtdiena)
Vieta: Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola (Bruņinieku iela 24A)
H apakšgrupa (Centra rajons)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
13:30 RV1Ģ RCHV 0:1
13:45 RV3Ģ RNDV 2:1
14:00 RCHV Rīgas 22.vidusskola 3:0
14:15 RV1Ģ RTPV 4:2
14:30 RCHV RV3Ģ 2:1
14:45 RV1Ģ Rīgas 22.vidusskola 11:0
15:00 RTPV RNDV 2:0

 

21. novembris, 2023 (otrdiena)
Vieta: Rīgas Zolitūdes ģimnāzija (Ruses iela 22)
B apakšgrupa (Meitenes)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
14:00 Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Rīgas 49.vidusskola 0:0
14:20 Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Āgenskalna Valsts ģimnāzija 2:0
14:40 Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 3:0
15:00 Rīgas 49.vidusskola Āgenskalna Valsts ģimnāzija 3:0
15:20 Āgenskalna Valsts ģimnāzija Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 0:4
15:40 Rīgas 49.vidusskola Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 5:1

 

22. novembris, 2023 (trešdiena)
Vieta: Rīgas 93.vidusskola (Sesku iela 93)
A apakšgrupa (Meitenes)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
15:00 Rīgas 93.vidusskola Rīgas Centra Humanitārā vidusskola 2:1
15:20 Rīgas 22.vidusskola Rīgas 15.vidusskola 2:2
15:40 Rīgas 93.vidusskola Rīgas 22.vidusskola 0:1
16:00 Rīgas Centra Humanitārā vidusskola Rīgas 15.vidusskola 1:1
16:20 Rīgas 93.vidusskola Rīgas 15.vidusskola 3:0
16:40 Rīgas Centra Humanitārā vidusskola Rīgas 22.vidusskola 0:1

 

27. novembris, 2023 (pirmdiena)
Vieta: Rīgas 49.vidusskola (Krišjāņa Valdemāra iela 65)
C apakšgrupa (Zēni)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
14:00 Rīgas 49.vidusskola Rīgas 72.vidusskola 6:0
14:30 Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Rīgas 71.vidusskola 1:1
15:00 Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Rīgas 49.vidusskola 0:2
15:30 Rīgas 72.vidusskola Rīgas 71.vidusskola 3:3
16:00 Rīgas 49.vidusskola Rīgas 71.vidusskola 8:0
16:30 Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Rīgas 72.vidusskola 3:2

 

28. novembris, 2023 (otrdiena)
Vieta: Rīgas Teikas vidusskola (Aizkraukles iela 14)
D apakšgrupa (Zēni)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
12:00 Rīgas Centra Humanitārā vidusskola Rīgas Teikas vidusskola 3:1
12:30 J.G.Herdera Grīziņkalna vidusskola Rīgas 84.vidusskola 4:1
13:00 Rīgas Centra Humanitārā vidusskola J.G.Herdera Grīziņkalna vidusskola 2:3
13:30 Rīgas Teikas vidusskola Rīgas 84.vidusskola 2:3
14:00 Rīgas Centra Humanitārā vidusskola Rīgas 84.vidusskola 5:3
14:30 Rīgas Teikas vidusskola J.G.Herdera Grīziņkalna vidusskola 1:5

28. novembris, 2023 (otrdiena)
Vieta: Rīgas Teikas vidusskola (Aizkraukles iela 14)
B apakšgrupa (Zēni)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
15:00 Āgensklana Valsts ģimnāzija Rīgas 13.vidusskola

3:1

15:30 Rīgas Hanzas vidusskola Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 5:1
16:00 Āgenskalna Valsts ģimnāzija Rīgas Hanzas vidusskola 2:6
16:30 Rīgas 13.vidusskola Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 3:8
17:00 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Āgenskalna Valsts ģimnāzija 1:2
17:30 Rīgas Hanzas vidusskola Rīgas 13.vidusskola 6:1

30. novembris, 2023 (ceturtdiena)
Vieta: Rīgas Zolitūdes ģimnāzija (Ruses iela 22)
A apakšgrupa (Zēni)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
14:00 Rīgas 34.vidusskola Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 0:4
14:30 Rīgas 6.vidusskola Rīgas 93.vidusskola

4:0

15:00 Rīgas 34.vidusskola Rīgas 6.vidusskola 1:3
15:30 Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Rīgas 93.vidusskola 2:0
16:00 Rīgas 93.vidusskola Rīgas 34.vidusskola 2:1
16:30 Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Rīgas 6.vidusskola 1:1

 

6.decembris, 2023 (trešdiena)
Vieta: Rīgas 93.vidusskola (Sesku iela 72)
Ceturtdaļfināli (Zēni)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
15:00 Rīgas 93.vidusskola Rīgas Centra Humanitārā vidusskola 1:5
15:30 Rīgas 84.vidusskola Rīgas 6.vidusskola 1:3

8.decembris, 2023 (piektdiena)
Vieta: Rīgas 49.vidusskola (Krišjāņa Valdemāra iela 65)
Ceturtdaļfināli (Zēni)

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
13:00 Rīgas 49.vidusskola Āgenskalna Valsts ģimnāzija 1:1(2:1)
13:30 Rīgas Hanzas vidusskola Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 2:2(1:2)

12.decembris, 2023 (otrdiena)
Vieta: Rīgas 93.vidusskola (Sesku iela 72)
Pusfināli

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
14:30 Rīgas 93.vidusskola(meitenes) Rīgas Zolitūdes ģimnāzija(meitenes) 0:8
15:10 Rīgas Centra Humanitārā vidusskola Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 5:6

15.decembris, 2023 (piektdiena)
Vieta: Rīgas 49.vidusskola (Krišjāņa Valdemāra iela 65)
Pusfināli

Laiks Komanda A Komanda B Rezultāts
13:00 Rīgas 49.vidusskola(meitenes) Rīgas 22.vidusskola (meitenes)

9:0

13:40 Rīgas 6.vidusskola Rīgas 49.vidusskola 0:4