×

Ghetto Fight

Pirmo reizi Igaunijā notiks “Ghetto Games Tallinn”

Ghetto Basket

Sanda Gertnere

13. jūlijs, 2023, 11:01

Jau šo sestdien, 15. jūlijā, no plkst. 12.00-20.00 Tallinā norisināsies pirmais ielu sporta un
kultūras pasākums "Ghetto Games Tallinn". Pasākums ir viens no Tallinas Jūras dienu
svētku centrālajiem un vērienīgākajiem pasākumiem, kas notiks blakus Igaunijas Jūras
muzejam Lennusadam ostā. Vēl vari paspēt reģistrēt savu komandu www.ghetto.lv un
www.ghettogames.com

Par programmu

"Ghetto Games" Igaunijas galvaspilsētā viesosies pirmo reizi ar vērienīgu festivāla programmu, kurā bez tradicionālajām sacensībām 3 pret 3 ielu futbolā "Ghetto Football" un 3x3 ielu basketbolā "Ghetto Basket" būs arī 3 pret 3 florbola sacensības "Ghetto Floorball", "Ghetto Fight" pankrationa sacensības, "Ghetto Dance" ielu deju sacensības, kā arī Baltijas čempionāts ielu vingrošanas brīvajā stilā.

Ghetto Football

Ielu futbola turnīra 3 pret 3 “Ghetto Football” programma sāksies plkst. 12:00 ar spēlēm U12, U14, U16, U19, Open un Pro grupās. Pēc tam ir paredzēta spēju pārbaude “Ghetto Football” skill challenge trasē kā arī “Panna” 1 pret 1 turnīrs. Savukārt, kā iesildošās aktivitātes “Ghetto Football” komanda aicina izbaudīt jau piektdien, 14.jūlijā, no pl.18.00-21.00 ar TeqBall aktivitātēm, “Panna” mini aktivitātēm u.c. Reģistrē savu komandu šeit.

Ghetto Basket / Baltijas līga 3x3 basketbolā

“Ghetto Basket” sacensību ietvaros ir pardzēta Baltijas 3x3 līga PRO spēlētājiem, kur komandas cīnīsies ne tikai par naudas balvām, bet arī par punktiem Ghetto Basket reitingā un FIBA 3x3 reitingā. Labākās Baltijas līgas 3x3 turnīra komandas dosies uz finālu Ventspilī Latvijā, kur notiks finālturnīrs, ar iespēju laimēt ceļazīmi uz 3x3 FIBA Masters Lozannā. Jau šobrīd turnīram ir reģistrējušās komandas ne tikai no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, bet arī No ASV, Lielbritānija un Somijas.

Ghetto Dance

“Ghetto Dance” programma būs īpaši plaša un krāšna, jo ir paredzētas sacensības kā amatieru, tā arī profesionāļu sacensībās. Tallinā "Ghetto Dance" notiks četrās deju kategorijās - "Hip-hop", "Break Dance" , “Dance hall" un tieši labākos Baltijas dejotājus un to performances varēs vērot “VIP Allstyles 2vs2” sacensībās .

Ghetto Fight

Starptautiskās “Ghetto Fight” sacensības tiks aizvadītas 13 cīņu raundos. Igaunijas spēcīgākie cīkstoņi cīnīsies pret starptautisko izlasi ar dalībniekiem no Latvijas, Lietuvas, Somijas, Azerbaidžānas, Kazahstānas u.c.

Baltijas čempionāts ielu vingrošanā brīvā stila kategorijā

Baltijas labākie ielu vingrotāji priecēs savus skatītājus ielu vingrošanas brīvā stila kategorijā, lai tālāk kvalificētos Pasaules čempionātam. Tā kā šeit būs daudz ko redzēt!

Labs hip-hops

Savukārt pl.14.30 uz lielās skatuves kāps hip-hop pop māksliniece no Latvijas “Krissy” un pl.15.30 – hip hop mākslinieks March no Latvijas.

Visas dienas garumā būs iespējams apmeklēt “Ghetto Shop” pop-up veikalu ar jaunāko Ghetto Games drēbju kolekciju, kā arī otreizējās apstrādes drēbju zīmola “Bourzma”  pop-up veikals ar darbnīcām apmeklētājiem. Visas dienas garumā arī skatītājiem un dalībniekiem notiks izklaides šovu programma, konkursi skatītājiem un izcila mūzika no dīdžejiem.

"Ghetto Games Tallinā" finansiāli atbalsta Tallinas pašvaldība.