×

Jaunumi

70 pasākumi vasaras laikā - 13. Ghetto Games sezona ir noslēgusies!

Ghetto Basket

Ghetto games

6. septembris, 2021, 15:00

Ghetto Games 13.sezona iestartējusi finišā līdz ar rudens un skolas atgriezšanos. Šis ir bijis grandiozs vasaras piedzīvojums. Vairāk kā 70 pasākumi vienas sezonas laikā, vairāk kā 10'000 cilvēku rotācijas sezonas ietvaros! Jau trīspadsmito reizi noskaidroti vārdi - superfinālisti, kas sevi ierakstīs vēsturē. Kas ir paliks Tavās atmiņās no šīs sezonas?

Vai atceries, kad pandēmijas dēļ sezonas atklāša atšķīrās no ierastās, grandiozās 13.maija atklāšanas? Tā vietā trenējāmies kopā, lai radītu sajūtu, ka neesam nekur pazuduši un aktīvs dzīvesveids mūs viena. “Savākties kopā”, tas ir tas par ko domājām ne tikai mēs.

 

 Bet par spīti situācijai valstī, atradām veidu, kā sportot. Jūnijā tikāmies Ghetto Games treniņos basketbolā, futbolā,lforbolā, dejās un cīņā. Nevaram aizmirst par 1vs1 pirmdienām, kurās ikviens varēja uztrenēt savas individuālās prasmes kādā no sporta veidiem. Risks un vēlme darbotie ir rakstura un prasmju īpašības, kas šajā sezonā iestājās pāri visam.

 

Iespējams, spraigākās, bet cieņpilnākās cīņas tika realizētas Grīziņkalna būrī. Cīņu šova ietvaros, cīņas tika aizvadītas pēc boksa, pankrationa, kikboksa un MMA noteikumiem.

 

Pirmais un lielākais izbraukums- Ghetto Games festivāls Ventspilī, kur pirmo reizi notika Brīvrunu batls, kurā ar vārdiem cīnījās divas komandas- 371 pret Brīvrunu projektu. Kā arī garšigākais Ghetto Food Festivāls un, protams, ielu sporta veidu sacensības, šovi un triki skeitparkā. Rezervē datumu, jo tiekamies nākamgad - 22.-24.jūlijā Ventspilī, lai svinētu ekstrēmo sporta veidu festivālu GGFEST!

 

Nākamie izbraukumi uz Alūksni, Krāslavu un Rēzekni - Ghetto Games priecājās par iesēju spēlētājus satikt visā Latvijā, lai pārliecinātos, ka reģioni spēj stāties pretī rīdizniekiem, ko ļoti labi ir pierādījus Krāslavieši, Venstpilnieki un Daugavpilieši. Patiesībā, šī vasara nebija iedomājam bez basketbola. Atceries, kādas emocijas valdīja, kad Latvijas zelta 3x3 izlase uzvarēja Olimpiskajās spēlēs? Un cik satraukti un gaidīti viņus uzņēmām atpakaļ Grīziņā- vietā, kur viss sākās? Vai kā atbalstījām Latvijas spēli Ghetto Basket Riga Challenger?

 

Šķiet, ka šovasar Ghetto parkā notika VISS. Sākot no mūzikas beidzot ar teātri. Štuka par bazaru, Baltijas bundzinieku samits, Ghetto Dance batli un pirmo reizi teātra izrāde uz centrālā laukuma. 

 

Šķiet, ka tas viss notika vakar. Kura ir Tava mīļākā atmiņa no šīs sezonas? Varbūt uzvara superfinālā? Vai vienkārši lieliski pavadīts laiks ar draugiem?


 

Paldies ikvienam, kurš bija daļa no Ghetto games 13.sezonas. Seko līdzi jaunumiem Ghetto Games sociālajos tīklos un tiekamies jau pavisam drīz!

 


 

Paldies mūsu draugiem: 

Rīgas domes izglītības kultūras un sporta departiments, "Dzintars" cosmetics, "Maxima", "Httpool", “Ķekava” "Nike", "Dinamo Rīga", "Balticovo", "Lampa.lv", "latvijas nafta", "Latvijas Futbola federācija", Būvniecības veikals "ABC", “Credo”, “Very berry”, “Bella, “EHR”, “Mārtiņa Beķereja”, “Graci muesli”, “Zaķumuiža”, “Skrīveri”, “Rāmkalni”, shop.ghettogames.com, “Elite Air”, “VEF Riga”,