×

Jaunumi

Ghetto Floorball menedžeru komanda iepazīstas ar Youth4Cult

Jaunumi

Ghetto Games

9. augusts, 2023, 14:19

Vakar, 08.08.2023, Ghetto Floorball Superfinālu dienā jaunā Ghetto Floorball organizatoru komanda tika iepazīstināta ar projektu "Youth4Cult" un plašajām iespējām, ko sniedz "League of Creativity" darba iespēju un vakanču portāls jaunajiem māksliniekiem un menedžeriem.

Pasākuma laikā jaunieši pozitīvi novērtēja, ka ir šāda iespēja, kur sevi kā jaunos māksliniekus un menedžerus pieteikt un parādīt ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. Šajā dienā arī paralēli norisinājās Ghetto Floorball 10.sezonas superfināls, kurā piedalījās vairāki desmit komandu, kas visas sezonas garumā, dažādās vecuma grupās cīnījās par labākās florbola komandas statusu un arī par iespēju laimēt ceļa zīmi uz SSA augstākās līgas spēli Zviedrijā.

Katru gadu Ghetto Floorball menedžeru komandā pulcējas desmitiem brīvprātīgo, kuri vēlas iepazīties ar pasākumu organizatorisko pusi un apgūst pasākuma menedžmenta, pasākumu komunikācijas, multimediju nozares aizkulises, lai savā nākotnē tad apjaustu šīs profesijas visas nianses. 

 

Iepazīsties arī Tu ar šo jaunizveidoto platformu jaunajiem māksliniekiem https://youth4cult.eu/ un atrodi savas iespējas! 


#yw4cult #ErasmusPlus