×

Jaunumi

Ghetto Football Eirotūre 2023: Eiropas ielu pusceļā

Ghetto Football

Antons Semeņaks

12. septembris, 22:07

2023. gada 12. septembris — Ghetto Football Eirotūre 2023 sašūpoja Eiropas ielas kopš tūres sākuma 26. augustā Briselē, Beļģijā. Šis unikālais 3 pret 3 ielu futbola turnīrs parāda retus talantus un mīlestību pret futbolu dažādās Eiropas pilsētās

Līdz šim tūre vedusi cauri četrām valstīm, un spēlētāju un līdzjutēju enerģija un entuziasms ir bijis īpaši ievērojams. Šeit ir mūsu līdzšinējā ceļojuma kopsavilkums:

26. augusts — Briselē, Beļģijā: tūre iesākās Briselē, kur vietējās komandas demonstrēja savas prasmes uz ielām. Apsveicam “Joga 3” uzvarētājus: Džordžu Ntiamoah, Bilal Boughrad, Qoli Yassine, El Marnissi Saif-Eisisine. Uzaicinājumus uz finālturnīru Rīgā, Latvijā, ieguva arī vicečempioni “Witches” un trešā vieta “FC Street”.

27. augusts — Roterdama, Nīderlande. Nīderlandes tūres posmā notika spraiga konkurence un neticamu prasmju parāde. Uzvarētāji “Team Touba”: Ilyas Touba, Yachou Amine, Mohamed El Amri. Otro un trešo vietu ieguva komandas “Ara Cora” un “Antwerp”.

2. septembris — Kopenhāgena, Dānija: Dānijas un Pannas galvaspilsētas mūs sagaidīja ar atplestām rokām, vietējām komandām cīnoties par pārākumu uz laukuma. Vietējās leģendas “Awabs Naese” ieguva galveno titulu: Ahmad Al Hardan, Annas Al Hardan, Matin Al Atlassi, Awab Salame. Apsveicam “Speedy” un “Young Ballers” ar iegūto sacensību sudrabu un bronzu.

9. septembris — Hamburga, Vācija: tūre turpināja aizraut skatītājus Vācijā, un Hamburgas pilsētas fons kalpoja kā ideāla vieta futbola kāršu atklāšanai. Labākās 4 komandas bija no 4 dažādām valstīm un trešo reizi šīs tūres laikā uzvarēja komanda no Beļģijas. 1. vieta - “Dream Team”: Džordžs Ntiamoah, Klements Nganguer, Ilyas Freestyle. Otro un trešo vietu ieguva “Team Fiend” (Ukraina/ASV) un Bambis (Vācija).

Pēdējā tūres pieturvieta - 13. septembris, Berlīne, Vācija, būs īpaši aizraujoša, komandām sīvi sacentoties, cerot nodrošināt vietu finālā.

Lai gan mēs jau esam veikuši nozīmīgu ceļu, priekšā vēl ir daudz vairāk ar nākamajām tūres pieturvietām Minhenē (Vācija), Zalcburgā (Austrija), Budapeštā (Ungārija), Dakovā (Horvātija) un Romā (Itālija). Ghetto Football Eurotour 2023 lielais fināls ir ieplānots Latvijā, un Rīga uzņems tūres labākās komandas. Šīs komandas cīnīsies par daļu no iespaidīgā €10,000 balvu fonda, kas liecina par ielas futbola popularitātes pieaugumu.

Turklāt visās tūres gaitās trīs labākās komandas saņems īpašas uzaicinājumus uz turnīru, kas notiks Rīgā, Latvijā, plānots uz 2024. gada 15. maiju. Šis pasākums sola būt ielas futbola talantu demonstrācijai visā Eiropā, piesaistot gan spēlētājus, gan faniem.

Ghetto Football Eurotour 2023 nav tikai par sacensībām, bet arī par vienotības un futbola aizrautības veicināšanu Eiropas kopienās. Mēs ar nepacietību gaidām atlikušos tūres pieturvietas un liecinām vēl brīnišķīgākiem talanta izrādījumiem. Ghetto Football Eurotour 2023 notiek sadarbībā ar LALIGA.

Sekojiet mums sociālajos tīklos, lai saņemtu jaunākās ziņas un izcelšanas momentus:
TikTok: https://www.tiktok.com/@ghettofootball
Instagram: https://www.instagram.com/ghettofootball/
Facebook: https://www.facebook.com/ghettofootball/
Twitter: https://www.twitter.com/ghettofootball/