×

Jaunumi

Ghetto Games atgriežas Tallinā vēl lielāks un labāks nekā jebkad agrāk!

Jaunumi

1. marts, 12:11

Tallina, Igaunija - 2024. gada 18. maijs - Gatavojieties ielu sporta sacensībām un enerģiskām kultūras vibrācijām, jo no plkst. 12.00 līdz 19.00 Tallinas Dienas 2024 ietvaros atgriežas Ghetto Games. Pasākums notiks blakus Igaunijas Jūras muzejam, Hidroplānu ostā. Piedāvājot aizraujošas ielu sporta sacensības, izklaidējošus priekšnesumus un interesantas aktivitātes visām vecuma grupām.

Ghetto Games ir kas vairāk par sacensībām - tā ir spilgta ielu kultūras svinēšana, kas vienkopus pulcē sportistus, dejotājus, māksliniekus un skatītājus kopienas un kopējas aizraušanās garā. Šogad pasākumā ir dinamisks notikumu klāsts, tostarp:

Sacensības: Jūti līdzi labākiem no labākajiem: 3x3 ielu basketbola, 3x3 ielu futbola, MMA cīņas, ielu deju batli un ielu vingrošanas čempionāta cīņās.

Priekšnesumi: Izbaudiet dzīvo mūziku, DJ setus un aizraujošus deju priekšnesumus, kas liks jums kustēties  līdzi visas dienas garumā.

Izklaide ikvienam: Neatkarīgi no tā, vai esi pieredzējis sportists vai vienkārši izbaudi svētku atmosfēru, Ghetto Games atradīsiet kaut ko piemērotu katram. Izbaudiet interaktīvas spēles, meistarības konkursus un Ghetto veikalu, kas pilns ar unikāliem atradumiem.

 

"Ghetto Football" programma sāksies ar spēlēm U12, U14, U16, U16, U19, 20+ grupās. Pēc tam notiks "Panna" 1 pret 1 turnīrs - "Panna" spēles mērķis ir spēlēt 1 pret 1, lai izsistu bumbu no pretinieka starp kājām vai gūtu pēc iespējas vairāk vārtu.

"Ghetto Basket" sacensības tiks organizētas 6 dažādās grupās (U12, U14, U16, U18, Open) un Nordic Cup PRO spēlētājiem, kur komandas cīnīsies ne tikai par balvām, bet arī par punktiem Ghetto Basket reitingā un FIBA 3x3 reitingā. Labākās Nordic Cup komandas kvalificēsies sezonas finālturnīram. Pieteikties dalībai var ikviens neatkarīgi no vecuma un pieredzes. Vēlamies arī atgādināt, ka tieši "Ghetto Basket" oriģinālo turnīru spēlētāji kļuva par pirmajiem zelta medaļu īpašniekiem Olimpisko spēļu vēsturē.

"Ghetto Dance" notiks sacensības gan amatieriem, gan profesionāliem dejotājiem. Tallinā "Ghetto Dance" notiks trīs deju kategorijās.

"Ghetto Fight" starptautiskās MMA sacensībās notiks 15 cīņas. Baltijas spēcīgākie cīkstoņi sacentīsies par "Ghetto Fight" čempiona titulu dažādās svara kategorijās.

Ielu vingrošanas sacensības notiks brīvā stila disciplīnā, kurās piedalīsies labākie sportisti no Skandināvijas un Baltijas valstīm.

 

Ghetto Games Tallinn ir kas vairāk nekā tikai vienas dienas pasākums – tā ir kustība, kas dod spēku!

Ieeja Tallinas Ghetto Games skatītājiem ir pilnīgi bez maksas. Ja vēlaties piedalīties kādā no sacensībām, reģistrējieties tiešsaistē. Reģistrācija sākas 1 mēnesi pirms pasākuma. Vairāk informācijas - www.ghetto.lv un www.ghettogames.com

"Ghetto Games festivālu Tallinā" finansiāli atbalsta Tallinas pašvaldība.

Par Ghetto Games:

"Ghetto Games" šobrīd ir viena no lielākajām jauniešu ielu sporta un kultūras kustībām Latvijā un Austrumeiropā, kurā piedalās vairāk nekā 10 000 dalībnieku un 300 000 mediju un sociālo tīklu sekotāju.

Meklē mūs Instagram: @ghettogames; @ghettobasket @ghettofootball @ghettofightlv @ghettogamesstore @ghettoodancelv

 

Kontakti: Antons Semeņaks, Ghetto Games Tallina ģenerālmenedžeris

semenaks@gmail.com, +371 25 233 156