×

Jaunumi

Ghetto Games karnevāls Valmierā - Jaudīgi ielu sporta un kultūras svētki visai ģimenei

Jaunumi

26. februāris, 13:56

Šī gada 27. jūlijā no plkst. 12:00 līdz 18:00 Valmieras Olimpiskā centra teritorijā notiks šī gada kustīgākie pilsētas svētki. Ghetto Games organizētos ielu futbola un basketbola turnīrus papildinās garšīgas aktivitātes, atrakcijas un konkursi visas dienas garumā. Tāpat pasākumā norisināsies leģendārais brīvrunu batls.

Basketbola fani varēs baudīt aizraujošas 3x3 sacensības vairākās vecuma kategorijās. Jaunieši varēs izmēģināt spēkus "U11", "U13", "U15", “U17", "Lady" un ”Open” grupās. Savukārt "PRO" kategorijā Baltijas un Skandināvijas spēcīgākās 3x3 komandas cīnīsies FIBA ranga xQuest turnīra fināla sacensībās, kura galvenā balva ir ceļazīme uz prestižo FIBA Pasaules tūres turnīru.

 

Basketbola “saldajā ēdienā” tiks servēts slam dunk konkurss. Šoreiz par kroni cīnīsies bērni – tās būs pirmreizīgas emocijas un vēl neredzēti danki.

 

Paralēli basketbola svētkiem notiks ielu futbola turnīrs, kurā aicināti piedalīties dalībnieki "U12", "U14", "U16", "U19", "20+" un "Lady" kategorijās. Tā būs grandioza iespēja pelnīt punktus globālajā 3v3 ielu futbola rangā, lai kvalificētos Pasaules kausam ielu futbolā. 

 

Jaukto cīņu turnīrs "Ghetto Fight Valmiera Edition" tā skatītājiem sola 15 spraigas cīņas, kas būs ne tikai cīnītāju, bet arī skatītāju pārbaudījums.

 

3x3 ielu florbola turnīrs “Ghetto Floorball” norisināsies "U12", "U14", "U16", "U19", "20+" un "Lady" kategorijās, kurā sportisti cīnīsies par sezonas galveno balvu.

 

Ghetto Games leģendārais brīvrunu batls pēc gada pārtraukuma ieskandinās Valmieras pilsētu ar jauno zvaigžņu iznācienu. Sagaidāmas jautras emocijas, kuriozi, rīmes un konkursi labākajās Ghetto tradīcijās.

 

Pasākumā būs iespējams piedalīties arī ģimenes aktivitātēs, baudīt priekšnesumus un ēdienu, noķert mīlas fluīdus Ghetto Tinder īpašajā Valmieras posmā, kā arī apmeklēt Ghetto Shop un izmēģināt dažādas futbola atrakcijas.