×

Jaunumi

Ghetto Games sāk skolu tūri Madlienas vidusskolā

Jaunumi

Ghetto Games

1. novembris, 2023, 13:01

Šo piektdien, 3.novembrī, sākas Ghetto Games komandas skolu tūre, un Madlienas
vidusskola ir pirmā pietura. Tūre, kas ilgs līdz decembra beigām, ietvers vizītes Tumes,
Ēdoles, Cēsu, Ventspils, Carnikavas skolās un noslēgsies galvaspilsētā Rīgā. Iniciatīvas mērķis
ir veicināt fizisko aktivitāšu kultūru un iedvesmot pievērsties veselīgākam dzīvesveidam.

Katras skolas apmeklējuma laikā skolēniem būs iespēja iesaistīties dažādās sporta aktivitātēs - no futbola un basketbola turnīriem līdz vispārējām stiepšanās un iesildīšanās nodarbībām. Pēc fiziskajām aktivitātēm Ghetto Games pārstāvji uzstāsies ar motivējošām uzrunām un diskusijām, uzsverot veselīga dzīvesveida nozīmi, ikdienas fizisko aktivitāšu būtību un par dzīves mērķu izvirzīšanu.

 

Kā norāda organizatori, šī tūre ir daudz vairāk nekā tikai sporta pasākumu sērija. "Mūsu mērķis ir iedegt motivācijas dzirksti šajos skolēnos. Ar pavisam citādu sporta stundu – ar humoru, komandas garu un draudzību, ko sniedz sports, kā arī saturīgām un izglītojošām sarunām. Mēs ceram jauniešus iedvesmot savās ikdienas aktivitātēs izvēlēties aktīvu dzīves veidu visas dzīves garumā, kā arī neatlaidību, lai sasniegtu personīgos mērķus," stāsta Raimonds Elbakjans, Ghetto Games kustības galvenā persona. 

 

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.