×

Jaunumi

Ghetto Games Skolu Tūre 2021 - pirmā nedēļa ir iesākusies!

Spilgteņi

Ghetto Games

28. septembris, 17:01

Sākot jau no 28.septembra Ghetto Games komanda aktīvi uzsāk Latvijas skolu tūri 2021. Kā pirmo skolu iepazinām Imantas vidusskolu, kur pulcējās vairāk nekā 230 jaunieši, lai uzzinātu vairāk par Ghetto Games kustību un komandu!

Tieši tāpat kā 2019.gadā, Ghetto Games izsludināja konkursu, kurā visas Latvijas skolas varēja pieteikties atlasei, lai tieši Ghetto komanda dotos uz šo skolu. Bija jāpacenšas un jārealizē radošākās idejas, jo kopā tika saņemti vairāk kā 60 skolu pieteikumi!

Liels paldies jāsaka radošākajiem pieteikumiem, kuros skolēni veidoja kolāžas un video. Viena no tām bija tieši Imantas vidusskola!

Kopā ar Imantas vidusskolas jauniešiem iepazinām tuvāk Ghetto Games sporta veidus. Ghetto Football šoreiz viesojās Felipe Gabriel un Miks Babris, kur ikviens skolēns varēja sevi pierādīt jaunā futbola kustībā - panna jeb bumba caur kājām. Ghetto Basket kopā ar Edgaru Vanagu un Sintiju Leimani varēja piedalīties gan smieklīgās, gan sevis atīstošās veiklības stafetēs basketbolā. Vēlāk viedojot komandas un cīnoties savstarpēji 3x3 basketbolā. Bet Ghetto Floorball 1vs1 čempionāti kopā ar Tomu Ķeirānu un stafetes Elizabetes Sandleres vadībā pulcēja tieši pašu mazākos skolēnus. Labākie dalībnieki tika apbalvoti ar balvām no shop.ghettogames.com. Tā bija kā motivācija piedalīties arī vasaras sezonas turnīros!

Paldies skolotājai Līvai Laubertei par lielisko pieteikumu un 230 aktīvajiem skolas jauniešiem!

 

Šai nedēļai pievienosies arī dubultizbraukums uz Ogri! Viesosimies gan Ogres sākumskolā, pie skolotājas Vitas Putānes un viņas pieteiktajām klasēm, bet Jaunogres vidusskolā pie skolotājas Svetlanas Morozovas un viņas audzēkņiem. Kopumā Ghetto Games komanda nākamo divu mēnešu laikā plāno doties uz vairāk kā 15 Latvijas skolām: Ventspils, Jelgava, Daugavpils, Kandava, Talsi, Tukums, Mārupe, Bauska, Priekule um citas skolas, kuras vēl paturēsim mazā noslēpumā!

 

Uz drīzu tikšanos skolās!

To, kā mums sokas skolu izbrakumos vairāk vari skatīties Ghetto Games sociālajos tīklos:

https://www.instagram.com/ghettogames/

https://www.tiktok.com/@ghetto.games?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

 

 

Projekts tiek līdzfinansēts Jaunatnes valsts programmas 2021.gada budžeta ietvaros.