×

Jaunumi

Ghetto Games Skolu Tūres ietvaros esam bijuši jau septiņās skolās!

Spilgteņi

Ghetto Games

8. oktobris, 10:43

Ghetto Games Skolu Tūre 2021 uzņem apgriezienus un jau ir ciemojusies pie 7 skolām! Šīs nedēļas ietvaros Ghetto Games komanda bijusi trīs Latvjas skolās un satikusi vairāk kā 240 jauniešus! Aktīva sporta stunda svaigā gaisā, jauna pieredze, brīvprātīgais darbs, smaidi, emocijas un gandarījums par piedzīvotu kopā ar skolēniem!

Šķiet, ka nedēļas vidū ir jau nogurums, bet ne Ghetto Games skolu tūrei, trešdien, 6.oktobrī viesojāmies Ozolienieku vidusskolā un Jelgavas Centra pamatskolā! Šķiet, ka pateicoties Edgaram Krūmiņam, gribas tā ticēt, Jelgavas pusē bumba grozā visiem krīt bez liekiem pūliņiem.

Pirmā pieturvieta Ozolnieku vidusskola, kurā jaunieši agrā rīta garumā sagaidīja jau ar smaidu, zinot, kas pie viņiem viesosies! Neiztikt arī bez smieklīgiem atgadījumiem, bet šis, lai paliek noslēpums starp Antonu Semeņaku un Ozolnieku vidusskolu.

Nākamā pieturvieta ciemos pie skolotāja Jāņa Jelgavas Centra pamatskolā. Skolotājs pats reiz strādājis un braucis skolu tūre ar Ghetto Games, tāpēc zināja, ka jauniešiem šie pieredze var noderēt. Stiprais vējš neapturēja no aktivitātēm un lekcijas svaigā gaisā. Paldies Jelgavniekiem par uzņemšanu!

Bet jau 7.oktobrī tepat Rīgā viesojāmies privātskolā “Domdaris” aktīvais skolotājs Mārcis kopā ar 3.-8.klases jauniešiem jau mūs bija gaidījis. Pašiem savs Ghetto Basket grozs, pannas laukums un siltumnīca pie skolas. Šoreiz kopā ar mums bija arī Ghetto Dance, kas bija viena no iecienītākajām aktivitātēm jauniešiem!

 

Nedēļa ir noslēgusies, bet priekšā mums ir lielais izbraukums uz trīs Ventspils skolām: Ventspils 1.pamatskola, Ventspils 2. un 6.vidusskola. Kā arī nākamās nedēļas plānos jādodās ciemos uz Mārupes vidusskolu un Tukumu!

Kā paši jaunieši/skolēni saka - Kurš negribētu, ka ghettiņš ir viņu skolā!Vairāk info par skolu tūri skaties Ghetto Games sociālajos tīklos! 

 

 

Projekts tiek līdzfinansēts Jaunatnes valsts programmas 2021.gada budžeta ietvaros