×

Jaunumi

Ghetto Games Superfinālu nedēļa ir klāt!

Ghetto Basket

Elīna Kolna

21. augusts, 2020, 14:24

Tu nevari uzvarēt to, kas nekad nepadodas, tā varētu raksturo Ghetto Games 12. sezonu, jo gan valsts ierobežojumi, gan dažādu apstākļu sakritības neļāva padoties, bet tieši otrādi deva vēl lielāku jaudu sākt sezonu, neskatoties ne uz ko. Ghetto Games karstākā nedēļa šajā sezonā ir klāt - SUPERFINĀLI! Gan spēlētājiem, gan skatītājiem visas nedēļas garumā sākot jau ar pirmdienu būs iespēja vērot jaudīgas spēles un cīņas, kā arī piedalīties dažādas papildus aktivitātēs, kā piemēram, konkursi uz centrālā laukuma, FIFA20, “Sim racing club” un citas.

Ghetto Games 12. sezona šajā gadā bija neierasti īsa, bet pasākumu ziņā tā tika aizvadīta produktīvi un bagātīgi. Kolizeja laukumā esam pieredzējuši rekordlielus komandu skaitus, kas priecē, ar lielāku enerģiju un cīņassparu pēc gada pārtraukuma atgriezās florbols, kurš noteikti būs uz palikšanu.

 

Viens no sezonas lielākajiem jaunumiem bija Ghetto Basket organizētie 1v1 un 2v2 turnīri katru pirmdienu. Šāda formāta turnīri pārbaudīja spēlētāju meistarību un izturību, un jau 24. augusta vakarā tiks noskaidroti labākie laukuma karaļi šajā sezonā.

 

Ghetto Football un Ghetto Basket ar saviem izbraukuma turnīriem viesojās Tukumā un Alūksnē, parādot, ka arī reģionos ir spēlētāji, kuri var sniegt pozitīvas emocijas un spraigas spēles. Mainot formātus un konceptus, Grīziņkalnā norisinājās ģimeņu diena, kurā tika veiktas dažādas sporta disciplīnas un kā ierasti arī futbola un basketbola spēles. Mīlestības meklētāji šajā sezonā tikās Ghetto Tinderī, kas lika runāt arī tantiņām no Latgales, bet jaunie dankeri savas pirmās ugunskristības jau ir piedzīvojuši divos atlsases posmos, un tagad slīpē savus iznācienus, jo jau Ghetto Basket superfinālā, kas norisināsies 27. augustā, ikvienam būs iespēja piedzīvot kaut ko Latvijā vēl nebijušu - Jauniešu SLAM DUNK konkursu, kurš tiek rīkots sadarbībā ar Maxima. 

 

Katrs sporta veids ir padomājis kā pārsteigt gan spēlētājus, gan skatītājus šajā sezonas noslēgumā. Būs gan Telpu futbola virslīgas labākie spēlētāji, kā arī jauni un ambiciozi jaunieši, priekšnesumi no Latvijā zināmiem māksliniekiem un skatītāju konkursi visas nedēļas garumā. 

 

Šī sezona bija notikumiem bagāta un ieguldītais darbs tiek reizināts ar divi, bet ir pienācis laiks atdot sevi visu, lai nākošajā rītā pēc superfināla nebūtu sajūta, ka esi pievīlis sevi un savu komandu. Katrs iemestais punkts bija tā vērts un katra uzvara tika izcīnīta spraigās cīņās, šī sezona paliks atmiņā gan organizatoriem, gan pašiem dalībniekiem. Ir pienācis laiks uguņot un parādīt, kurš rajons Rīgā ir vissportiskākais. Tiekamies Ghetto Games superfinālu nedēļā!


 

Dienas plāni:

 

24. augusts Ghetto Basket 1v1 un 2v2 SUPERFINĀLS

18.00 - 1v1 turnīra atklāšana

19.30 - 2v2 turnīra atklāšana


 

25. augusts Ghetto Floorball info:

14.00 - U12/U14/U16 turnīra atklāšana

16.00 - U16 All star games

18.00 - Grandu un Lēdiju turnīra atklāšana

19.00 - “Masters of skill’’ un ‘’King of asphalt’’ 

20.00 - Grandu All star game


 

26. augusts Ghetto Football info:

16.00 - U12, U14, U16 turnīra atklāšana

18.00 - U19, 20+ turnīra atklāšana


 

27. augusts Ghetto Basket info:

11.00 turnīra atklāšana U11, U13, U15 vecuma grupām

14.00 turnīra atklāšana U12, U14, U16 vecuma grupām

18.00 turnīra atklāšana Ghetto Basket, Lady un PRO grupām

20.00 “Maxima Junior Slam dunk” konkurss


 

"Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros"

Paldies mūsu atbalstītājiem Rīgas dome, Latvijas Nafta, Maxima, JSPA, Ķekava, Nike, LFF, lampa.lv, Decathlon, Fazer, Lemon Gym, Stenders, Bioderma, Skrīveru saldumi.