×

Jaunumi

"Ghetto nesagāja, bet pieredze laba, tagad esmu "X Faktorā" ar vēl labāku pieredzi!"

Spilgteņi

Sintija Leimane

2. novembris, 2021, 12:00

"Paldies par sveiciniem, jā Ghetto viss nesagājā kā gribētos, bet arī tā bija laba pieredze. Šeit domaju, ka palīdzēja tas, ka varēja dziedāt dzīvē- dzīvajā. Tā ir vieglāk nodot savas emocijas un izstāstīt dziesmas stāstu,” šādi Edgars Kārkliņš izsakās intervija sākumā, par iekļūšanu X Faktora finālā, kas ir jauns piedzīvojums mūzikālajā karjerā, jo tas nebūt nav vieglākais uzdevums!

Līdz šim Ghetto Games sekotāji Edgaru bija iepazinuši caur Ghetto Faktors raidījumu, šī gada pavasarī. Taču, Edgars netika cauri skatītāju balsojumam un neiekļuva TOP10 finālā! Bet kā saka pēc negaisa, vienmēr ir saule, un, šajā gadījumā Edgaram ir lieliska iespēja sevi pierādīt skatītājiem, žūrijai jaunā izaicinājumā!

 

Ko Tu sagaidi no šova - X Faktors?

"Ar mūziku nodarbojos jau no 3 gadu vecuma, pirmā vokālā pedagoģe man bija bērnu dārzā un par to paldies maniem vecākiem un manai skolotājai. Mūzika ar mani jau no bērnības. No šova sagaidu augt kā mākslinieks un turpināt sevi attīstīt. Kā arī turpināt caur mūziku stāstīt patiesus stāstus. Domāju, ka es atšķiros ar zemo vokālu, tas ir mans pluss un to centīšos izmantot.”

 

Kā ar pretiniekiem šajā sezonā? Esmu dzirdējusi, ka viegli nebūs..

"Visi pretinieki šogad ir ļoti spēcīgi, es varētu saukt viņu visu vārdus, bet lai skatītāji un klausītāji nosaka, kuri ir stiprākie. Bailes ir un viņām ir jābūt- normas līmenī. Ja pirms iziešanas uz skatuves Tev nav kaut nedaudz uztraukums, tad, manuprāt, kaut ko dari nepareizi, vai līdz galam neizbaudi, to ko dari. Uztraukums ir vienmēr un tā tam jābūt! Jāmāk to kontrolēt.”

 

Ar bailēm jāstrādā, tā ir taisnība, saka, ka tām arī acīs jāskatās, bet to Tu noteikti zini! Kā ar uzvaru? Ko darīsi, kad skatītāju un žurijas sirdis būsi iekarojis?

“Ja uzvarēšu iera”kstīšu studijas albumu, kādu klipu uzfilmēšu un upgreidošu(uzlabošu) savu ierakstu studiju.

 

Pirms sākas lielais šova BUMBS! Ko Tu novēli pats sev, ko paņemt līdzi no šī piedzīvojuma?

“Sev novēlu ieklausīties mentorā, vokālajā pedagoga, ņemt visu ko varu paņemt. Vokāls ir tas, pie kā visvairāk strādāšu. Marats kā mentors noteikti man palīdzēs!  To kā atbrīvoties uz skatuves, un, to kā nepazaudēt pašam sevi, kas ir arī tas, ko tik ļoti gribu nosargāt. Gribu būt patiess, negribu būt fake(neīsts).Brīdis kad apjēdzu kas ir noticis - pirmais jau pārņēma sajūta, ka tas ko daru nav veltīgi. Tas ir arī svarīgākais, turpināt to attīstīt!”

 

Nepauzdēt sevi un attīstīties, to arī novēlam Edgaram interviju noslēdzot. Ghetto Faktors komanda lepojas ar Dionu Liepiņu, Eduardu Rediko un Edgaru Kārkliņu, kuri ir tikuši šovā! Jauna pieredze! Arī Tu lasītāj vari sekot līdzi jauno mūziķu panākumiem jau no 7.novembra, svētdienas vakaros TV3!