×

Jaunumi

Iznāks grāmata par 3x3 basketbola Olimpiešiem!

Ghetto Basket

Ghetto Games

12. novembris, 2021, 16:46

2021. gada viens no spilgtākajiem pārsteigumiem un laimes brīžiem bija Olimpiskās spēles, kurās Latvija ieguva zelta medaļu 3x3 basketbolā, un savu vārdu iekala pasaules mērogā. 
Šādi notikumi spēj motivēt un parādīt, ka viss ir iespējams ar smagu darbu un motivāciju.

Latvijas 3x3 basketbola komanda ir uzrakstījusi vēsturi, tāpēc mēs uzrakstījām grāmatu par šo notikumu. Ko tas nozīmē - kļūt par Olimpisko un savas dzīves čempionu? Lasītājus sagaida atklāti teksti un iespēja izbaudīt emocijas, kuras pārdzīvoja zelta komanda. Šī būs viena no atklātākajām un iedvesmojošakajām grāmatām Latvijas vēsturē! Grāmatas galvenie varoņi 3x3 izlases spēlētāji, viņu ģimenes locekļi, draugi un atbalsta komanda. 
 
Vēlamies, lai katram Latvijas skolēnām  ir šī grāmata, tāpēc aicinām šajos Ziemassvētkos skolēniem dāvināt grāmatu, kurā ir atspoguļots viens no lielākajiem 21.gadsimta Latvijas sporta notikumiem, vai arī Jums ir iespēja šo grāmatu dāvināt saviem darbiniekiem.
 
 Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Pauls Lasmanis ir tautas čempioni - savējie. Arī šai grāmatai ir jākļūst par tautas grāmatu! Tai ir jābūt katrā mājas grāmatplauktā, jo šie puiši parādīja, ka džeki no ielas spēj būt Olimpiskie zelta medaļnieki!
 
Vērts pieminēt, ka grāmatas vāku veidojis Vladislavs Lakše, kurš ir strādājis ar Nike, Adidas, NBA un šobrīd ierindojas topā starp 12 labākajiem sporta gleznotājiem pasaulē.
 

 Vairāk info: elinaakolna@gmail.com

 

Grāmatas autors: Edgars Sniegs