×

Jaunumi

Kā komandas biedri teiktu: "Valmieras (lauku) puikas salasījās, lai “izskolotu” Rīdziniekus," tiekamies superfinālā jau rīt!

Ghetto Basket

Sintija Leimane

1. septembris, 15:37

Tuvojoties Ghetto Basket 13.sezonas superfinālam, sīva cīņa notikusi jau visas sezonas laikā, kur jaunieši cīnījās par ranga punktiem! Līdz šim ar TOP komandām varēji iepazīties apskatot rangu, vienā no pēdējiem Ghetto Basket rakstiem. Bet šajā - iepazīsti tuvāk dažas no superfināla komandām! Kā veidojās komandas, ko ieguvušas un ko vēl sagaidīt!

Tiekamies jau rīt - pēdējais 13.sezonas turnīrs jeb Ghetto Basket Superfināls, sākums jau no 17:00!

Ranga augšgalā, 2.vietā ierindojusies komanda no Valmieras, kārtīgi minot uz papēžiem rīdziniekiem. Kāds būs rezultāts superfināla noslēgumā? To varēsi noskaidrot tikai rīt - 2.septembrī!

"Kopā spēlejam jau kopš 16 gadu vecuma jaunatnes līgā -  5v5 basīti, viens otru pazīstam un izveidojušās labas attiecības arī ārpus basīša laukuma. Tieši tāpēc savācāmies uz ghettinja 13.sezonu kopā, jo vidusskolas gadi ir finiša taisnē un katram savi plāni tālāk nākotnei. Bet noteikti gribējās uzspēlēt savā vecuma grupā (U19) vēl pēdējo reizi. Kā komandas biedri teiktu Valmieras (lauku) puikas salasījās, lai “izskolotu” Rīdziniekus. Sezonu pavadījām ļoti labi, kaut gan, spēlējām ar domu atpūsties un labi pavadīt laiku, darot to, kas mums vislabāk patīk, bet beigās sanāca arī iesvīst un finišēt 2. vietā kopvērtējumā, uz ko noteikti pašā sākumā necerējām.  Svarīgākais tikai priekšā - izcelt superfinālu!
Ghettinja vienmēr gribēsies atgriezties, bet nākamgad Open grupā konkurence būs daudz, daudz lielākāa. Pēc mūsu domām, viena no spēcīgākajām komandām pret kuru varētu cīnīties finālā būtu komanda - “Slota”. Novēlām pretiniekiem nekrist. Izbaudīsim superfinālu!" 

- Komanda MS13

 

Priekšā viņiem U19 grupā ir komanda, kurai vēl, iespējams, nav izdomāts scenārijs finālam - komanda "Jāpadomā" - ļoti ātri paspējusi izvirzīties ranga 1.vietā, esot priekšā par 81 punktiem. 
"Kārlis Podāns parūpējās par šo sadarbību - par mūsu komandas izveidi šajā sezonā.
Sezona bija kā pa kalniem, taču svarīgākais ir un būs pieredze.
Viena lieta ko ņemsim līdzi ir pieredze un piekrītam komandai "MS13", ka sīvākie pretinieki ir komanda "Slota". Lai labs kapiņš, tiekamies!" 

- Komanda Jāpadomā

 

Tieši tāpat kā U19 grupa šajā sezonā bija jaunums visiem spēlētajiem, tāpat arī U10 grupa, kura sāka savu dalību ar 1 komandu turnīrā, nu jau esot superfinālā ar labākajām 8 komandām! Tik lielu gandarījumu un motivāciju, kā ir šiem jauniešiem, iespējams, nebūsiet nekur redzējuši!

"Treniņos sadraudzējāmies un sākām meklēt izaicinājumus, tā nokļuvām Rūjienā un pēc tam braucām uz gettiņu . Lielākais mērķis bija tikt superfinālā un tas ir sasniegts! "Pelmenīši" noteikti ir vieni no spēcīgākajiem pretiniekiem! Lai labākā komanda uzvar"!

- šadi vēsta U10 ranga 1.vietas mantinieki "Valmieras Buldogi" 

Ir atlikušas nedaudz mazāk kā 24 h līdz superfinālam, kurā sāksies cīņa par šīs sezonas titulu - kuri būs ranga čempiņi, kuri būs superfināla čempiņi - to visu uzzināsim jau rīt. Pēc skolas vai pēc darba, jau no plkst. 17:00 tiekamies Grīziņā!

 

Vairāk info par pasākumu meklē te: https://ej.uz/superfinals13