×

Jaunumi

Noslēgusies Rīgas Skolu telpu futbola kausa atlases kārta

Ghetto Football

Kārlis Podāns

17. novembris, 2023, 9:51

Ar spēlēm Rīgas natālijas Draudziņas vidusskolā noslēgusies Rīgas Skolu telpu futbola kausa atlases kārta zēniem, kurā tika noskaidrotas sešpadsmit komandas, kas piedalīsies pamatkārtā.

Šajā nedēļā spēles notika divās grupās. Pirmais sabraukums notika otrdien, Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā,  kur savas spēles aizvadīja H apakšgrupa jeb Centra rajons. Šajā grupā par vietu TOP16 cīnījās sešas komandas, tādēļ turnīrs notika divas dienas. Pēc pirmās dienas neparspēta bija RCHV, bet otrajā vietā izvirzījās Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, kas savstarpējā spēlē pārspēja Rīgas Valsts 3.ģimnāziju. Ceturtdien komandas atkal satikās RNDV sporta zālē. RCHV turpināja dominēt un piecās spēles ielaižot tikai vienus vārtus pārliecinoši iekļuva nākamajā kārtā. Piedzīvojot zaudējumu pret RCHV (2:1), Rīgas Valsts 3.ģimnāzija zaudēja iespēju iekļūt tālāk, līdz ar to pirms pēdējās spēles bija skaidrs, ka tālāk tiks arī RV1Ģ. Tomēr neuzbrīdi komanda neatslāba un uzstādija jaunu atlases kārtas rekordu, iznīcinot 22.vidusskolu ar 11:0.

 

H apakšgrupa

1. Rīgas Centra Humanitārā vidusskola

2.Rīgas Valsts 1.ģimnnāzija

3.Rīgas Valsts 3.ģimnāzija

4.Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola

5.Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola

6.Rīgas 22.vidusskola


 

Trešdien RSTFK komanda cīņā par titulu iesaistījās G grupas jeb Kurzemes rajona komandas, kas savas spēles aizvadīja Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā. Kur savas spēles aizvadīja piecas komandas - Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Rīgas 34.vidusskola, Rīgas 71.vidusskola, Rīgas 41.vidusskola un Rīgas 33.vidusskola. 

Jau pēc pirmajām spēlēm no cīņas par TOP16 izkrita RVVĢ, bet pārējās komandas līdz pat pēdējai kārtai saglabāja cerības tikt tālāk. PIrms pēdējās kārtas 34.vidusskola pēdējās sekundēs izglābās pret 71.vidusskolu un kā pirmā nodrošināja iekļūšanu nākamajā kārtā. Tā pat 41.vidusskola dzēsa 33.vidusskolas cerības, kas nozīmēja, ka otrā vieta izšķirsies pēdējā spēlē starp 41. un 71.vidusskolu. Jau no mača sākuma savu spēli uzspieda 71.vidusskola, kas ātri guva trīs vārtus un noņēma jautājumus par spēles rezultātu (3:1).


 

G apakšgrupa

1.Rīgas 34.vidusskola

2.Rīgas 71.vidusskola

3.Rīgas 41.vidusskola

4.Rīgas 33.vidusskola

5.Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

 

Projekts tapis sadarbībā ar Latvijas Futbola Federāciju