×

Jaunumi

Notiks 18.novembra sportiskais izaicinājums “Brīvības skrējiens"

Spilgteņi

Ghetto Games

10. novembris, 2021, 15:23

Turpinot iesāktās skriešanas tradīcijas, jauniešu ielu sporta kustība “Ghetto Games”, aicina svinēt Latvijas Republikas proklamēšanas 103.gadadienu, piedaloties sportiskā izaicinājumā “Brīvības skrējiens”, kurš notiks jau ceturto reizi!

Patriotisma svētku noskaņās, godinot mūsu valsti un tās proklamēšanas 103.gadadienu, 18.novembra izaicinājums ar uzvaras nosaukumu “Brīvības skrējiens” ir aicinājums sabiedrībai attīstīt un veicināt savu fizisko labsajūtu, radot kopības sajūtu un iegūstot pozitīvas emocijas, kopīgi piedaloties “Ghetto Games” skrējienā, izvēloties sev piemērotāko distanci – 3, 5, 10, 15, 21 vai 42 kilometri!

Šajā skrējienā tavi rezultāti tiks fiksēti automātiski kopā ar distantrace.com mājaslapu, kurā Tev ir jāreģistrējas un jāsavieno profils ar kādu no skriešanas aplikācijām, ko piedāvā distantrace.com

Šis skrējiens neizpaliks ar iespēju iegūt medaļas, diplomus un pat īpašās balvas kopā ar mūsu draugiem! Ghetto Games vieni no aktīvākajiem draugiem noteikti ir CitySportLatvia jeb "Nike", šajā skrējienā "Nike" aicina piedalīties, lai katrā distancē viens laimīgais tiktu pie 100 EUR dāvanu kartes, ar kuras palīdzību noteikti sevi var motivēt skrējienam. Bet mini pārsteiguma balvas aktīvākajiem skrējējiem būs arī no  @galvenais_brainfood @beebite.eu NetFit @krippu_snacks @smalkaismuslis @roadgames_world @drinkdivinetea!

Skrējiens tiek uzsākts rīta pirmajā daļā, plkst.9:00, kad visiem vienā laikā, bet katram, izvēloties sev tīkamāko starta vietu un maršrutu, tajā skaitā skrejceliņu, vai arī izvēloties sev tīkamāko starta laiku visas dienas garumā, ievērojot visus valstī izsludinātos ierobežojumus. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Runājot par dalībnieku iesaisti pasākuma norisē, tad kā uzsver paši skrējiena organizatori, aicinātā pieteikšanās ir ļoti aktīva, sekmējot daudzveidīgu dalībnieku atsaucību no visas Latvijas dažāda vecuma kategorijās.

Organizatori priecāsies ja arī dalībnieki iesūtīs  savu video sveicienu vai foto uz ghettogamesmedia@gmail.com, kurus publicēsim Ghetto Games sociālajos tīklos!

Pieteikties skrējienam vari šeit: Brīvības Skrējiens 18.novembrī