×

Jaunumi

"Pacel Trubu" jaunā sezonas epizode tiek apturēta policijas dēļ?

Ghetto TV

Sintija Leimane

11. novembris, 2021, 13:07

Brīdī, kad pasaules ritms apstājās Covid pandēmijas dēļ, online dzīve turpinās kopā ar vienu no mīlētākajiem Ghetto TV raidījumiem - Pacel Trubu! Šovs, kurā ir ne tikai neērtas situācijas, bet arī daudz smieklu, pārsteigumu un vēl ciemos viesis - Latvijā atpazīstama persona!

"Pacel Trubu" ir improvizācijas šovs, kur video redzamie dalībnieki izaicina viens otru uz zvanu kādam konkrētam uzņēmumam, pakalpojumam vai cilvēkam. Veicot zvanu adresātam, par kuru pirms tam nebija nekādas nojausmas, papildus tiek sagatavotas frāzes, kuras obligāti jāiesaista sarunā, kas uzdevumu padara vēl interesantāku. Nav noslēpums, ka esam iedvesmojušies no Krievijas komiķu šova "Cозвон".

Kā saka paši raidījuma vadītāji: "Šis šovs ir lielisks veids kā kopā ar draugiem, klātienē vai neklātienē, izsmieties no sirds. Mēs nevēlam nevienam ļaunu, pat ja zvanam un izjokojam. Mēs negribam, lai persona otrā pusē telefonam jūtas slikti vai aizvainoti. Tāpēc, ja skatās kāds, kurš atpazīst savu balsi, mēs atvainojamies!"

 

Šī sezona ir īpaša ne tikai ar atgriešanos, bet arī mūsu jaunajiem draugiem "Lay's"! Kopā ar viņiem, 10 epizožu garumā, 2.sezonas laikā, priecēsim skatītājus līdz pat janvāra vidum! Šova producenti atklāj, ka šajā sezonā viesos varēsim redzēt dažāda spektra viesus, sākot ar pašmāju influcenceriem un Olimpiešiem, līdz pat humora ekspertiem! Producenti nevēlās atklāt nākamās epizodes viesi tik ātri, bet var patiekt priekšā, ka tas būs leģendāri!

 

Sekot līdzi šova aizkulisēm vari Ghetto Games sociālajos tīklos, bet pašu raidījumu meklēt Ghetto TV Youtube kanālā! Vai pirmās epizodes viesis Niklāvs - Niklāvs Mičulis tiks galā ar uzdevumu. Vai tiešām šovu pārtrauca policijas ierašanās? Skaties jau šovakar 20:20!