×

Jaunumi

Sākusies pieteikšanās "Rīgas skolu telpu futbola kausam 2023."

Ghetto Football

Ghetto Football

2. oktobris, 2023, 16:35

Līdz 23.oktobrim ikvienai Rīgas skolai ir iespēja pieteikties "Rīgas skolu telpu futbola kausam", kurš norisināsies novembrī un decembrī. Arī šogad kauss norisināsies starp 10.-12. klasēm jeb 2005.g.dzim.un jaun., kā arī var pieteikt tikai vienu spēlētāju 2004.g.dzim.  Arī šogad LSTFK norisināsies 2 posmos, Reģionu atlases un Latvijas fināls! Kā ierasts Rīgā sacensības notiks trīs posmos - atlases kārta, pamatturnīrs, izslēgšanas kārtas, pirmo posmu sākot jau 1.novembrī!
  Pagājušā gadā aizvadījām pilnvērtīgu turnīru gan Rīgā, kā arī reģionos! 
Par RĪgas čempioniem zēniem kļuva Rīgas Zolitūdes ģimmāzija, finālā pēcspēles sitienu sērijā pārspējot 49.vidusskolu,par turnīra MVP tika atzīts Roberts Gorodņickis, savukārt meiteņu konkurencē labākās izrādijās tieši 49.vidusskolā, kas finālā ar rezultātu 2:1 pārspēja Zolitūdes ģimnāziju - MVP Amēlija Lipšāne.

Amēlija Lipšāne: "Pagājušā gada turnīrs, noteikti, ir ļoti patīkama atmiņa. Pirmkārt, jau priecēja tas, ka, skatoties no organizatoriskā viedokļa, ir manāms milzīgs progress un nevar pat salīdzināt ar iepriekšējiem gadiem.
Protams, tā bija iespēja iepazīt jaunus cilvēkus gan no savas skolas, gan no citām, kas, manuprāt ir milzīgs ieguvums.
  Šādi turnīri parāda arī to, ka interese par sieviešu futbolu pieaug, tāpēc es noteikti ieteiktu arī citām skolām nešaubīties un pieteikties jaunajai RSTFK sezonai! Pagajušā gada pieredzes iespaidā, mēs, 49.vidusskolas meitenes, ar nepacietību gaidām nākamo sezonu"

Skolu reģistrācija notiek caur šo hipersaiti - Pieteikšanās